Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Devir çevirip gazlanınca fazla yakan arabadan korkmayacaksın. Neticede her benzinli motor devir çevirirsen yakar. Mühim olan sakin kullandığında az yakmasıdır. O yüzden turbo benzinli iyidir. Atmosferik kafası çok başka; araba zaten az yakmıyor, sakin gitsem de değişmiyor, alt ile üst limit arasında da çok fark yok en iyisi gazlayarak süreyim mantığı oluşturuyor. Yıllarca 2.0 atmosferik kullanan biri olarak hiç bir zaman ekonomi yapamadım.
Heh aynen oyle abi bir tek uzun yolda 5 litre gordum onun harici hep 2 li sayilar :D

Heh aynen oyle abi bir tek uzun yolda 5 litre gordum onun harici hep 2 li sayilar :D
Uzun yolda 2.0 atmosferik de aynıydı. 120 sabit gitsem de aynı yakıyordu, 160 sabit gitsem de aynı yakıyordu. Madem arada pek fark yok neden yavaş gideyim, yardırıp giderim en azından zevk alırım diyordum. O yüzden sürekli yüksek sürat gidiyordum. Tabii düşük hacimli atmosferikler için durum biraz daha farklı olabilir ama atmosferik aracın ekonomi odağı hiç olmadığı için sakin gitmekten de keyif alamıyorsun. Verimli bir turbo benzinli al keyfine bak.

Uzun yolda 2.0 atmosferik de aynıydı. 120 sabit gitsem de aynı yakıyordu, 160 sabit gitsem de aynı yakıyordu. Madem arada pek fark yok neden yavaş gideyim, yardırıp giderim en azından zevk alırım diyordum. O yüzden sürekli yüksek sürat gidiyordum. Tabii düşük hacimli atmosferikler için durum biraz daha farklı olabilir ama atmosferik aracın ekonomi odağı hiç olmadığı için sakin gitmekten de keyif alamıyorsun. Verimli bir turbo benzinli al keyfine bak.
1.6 hacmin altindaki atmosferik baya gereksiz abi zaten torksuz gucsuz berbat hale gelir yol. Bakimina daha var ama simdilik hizlanma guc sikintim yok ama bole diyorsun sen 5 digeri gelir 4 koklayin anasini satim devletin benim gibi enayilere pardon kahramanlara ihtiyaci var :p

yzojaL.jpg
abi sehir ici ortalamam 10 un altina dustu vallahi mutluyum
kaptan senden beterler de var:(
20171004_211701-1.jpg

şunu net söylüyorum :D 12 yaşında çocuk o kadının yaptığını yapmaz :D :D
Bir defa amcamın corollayı alıp kuzenlerle kapali otoparkta takiliyorduk , kuzene verdim arabayi baktim D ye aldik araba hafif hafif hareketlenmesi gerekiyor . Baktim gitmiyor falan durunca farkettim ama zaten toplasan 1-2 dk surmustur oyle . Kuzenin tepkisi : Çok iyi gidiyor araba :D

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uçangöz sonunda geldi alet ilk başta alet gozume baya ufak geldi ama sonra ideal oldugunu anladım. Alacaklara tavsiyem kumanda ile almaları olur zira kumandasız kullanımı baya zor. Bu arada ufak bir eksisini söyleyeyim alet biraz sesli çalışıyor özellikle ev içinde bir yerden sonra eh yeter ama bu ne ses ya diyorsunuz o_Oo_O. Varsa alırım bi Hayırlı Olsununuzu :D.

Uçangöz sonunda geldi alet ilk başta alet gozume baya ufak geldi ama sonra ideal oldugunu anladım. Alacaklara tavsiyem kumanda ile almaları olur zira kumandasız kullanımı baya zor. Bu arada ufak bir eksisini söyleyeyim alet biraz sesli çalışıyor özellikle ev içinde bir yerden sonra eh yeter ama bu ne ses ya diyorsunuz o_Oo_O. Varsa alırım bi Hayırlı Olsununuzu :D.
Hobaa hayırlı olsun çok seviyorum bu aleti :D Çekimlere ne zaman başlıyoruz ? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...