Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ve aleykümselam efsane geri dönmüş be
Zaman akıyor yaşlanıyoruz
3 ay çabuk geçti gibi oldu
Anaaaaaa :eek:

Aleykümselam aleykümselam, nerelerdesin la sen geç otur şu köşeye de bi anlat hele.
müdür bey işini iyi yapıyor
Aleykumselam hoşgeldin hacı :)
hoşbulduk abi
Beyler bu yeni galiba
As

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
boşuna mı panpa olduk olm ne yenisi

https://eksisozluk.com/mobbing-sebebiyle-vefat-eden-bankaci--5467096

Mobbing stresine dayanamayıp beyin kanamasından hayatını kaybettiği iddia ediliyor bu kadıncağızın. Maalesef en büyük sıkıntılardan biri bu iş hayatındaki. Özellikle banka çalışanlarının, hele ki telefon bankacılığı bölümünde çalışanların ne zor şartlarda olduğunu oldukça iyi biliyorum. Gün içinde 5 dakika boşluğu zor buluyorlar, elinde telefon gördükleri anda yönetici gelip telefonu elinden alıyor ve daha sonra benden alırsın diyor. Tuvalete bile izinle gidiyorsun. Lanet olsun bu düzene diyorum. İşe girecek, iş hayatına atılacak herkese tek tavsiyem; kimsenin baskısına boyun eğmeyin, maddi korkuyla kimseye kendinizi ezdirmeyin. Unutmayın rızkı veren Allah'tır, patronlar değil.

Son düzenleme:
https://eksisozluk.com/mobbing-sebebiyle-vefat-eden-bankaci--5467096

Mobbing stresine dayanamayıp beyin kanamasından hayatını kaybettiği iddia ediliyor bu kadıncağızın. Maalesef en büyük sıkıntılardan biri bu iş hayatındaki. Özellikle banka çalışanlarının, hele ki telefon bankacılığı bölümünde çalışanların ne zor şartlarda olduğunu oldukça iyi biliyorum. Gün içinde 5 dakika boşluğu zor buluyorlar, elinde telefon gördükleri anda yönetici gelip telefonu elinden alıyor ve daha sonra benden alırsın diyor. Tuvalete bile izinle gidiyorsun. Lanet olsun bu düzene diyorum. İşe girecek, iş hayatına atılacak herkese tek tavsiyem; kimsenin baskısına boyun eğmeyin, maddi korkuyla kimseye kendinizi ezdirmeyin. Unutmayın rızkı veren Allah'tır, patronlar değil.
Allah rahmet eylesin
Yazıklar olsun
Başka birşey demiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...