Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sa beyler kameram nasıl ama :D Tost makinası
55205db3385d1bdc4f36a5cebb5f5c9b.jpg

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

https://www.skypixel.com/pilot/vide...=ceyhunk-d57f2790-31f8-4e86-9c21-d7af36076468
Uçuyoruz yav :D:D. İlk deneme uçuşu ama hiç fena değil yinede biraz tırsıyorum çok yukarı göndermeye :D:D gitse gider çünkü :D:(.
Niye bilmiyorum ama video efsanevi yavaş yükleniyor.

O değil, ileride işleri büyütürsek bu tarz bir şey lazım olacak bize de. Spark'ın artılarını eksilerini anlatmanı isteyebilirim senden ileride. Ona göre iyi kurcala :D

Niye bilmiyorum ama video efsanevi yavaş yükleniyor.

O değil, ileride işleri büyütürsek bu tarz bir şey lazım olacak bize de. Spark'ın artılarını eksilerini anlatmanı isteyebilirim senden ileride. Ona göre iyi kurcala :D
Tamamdır ne zaman istersen soru sorabilirsin hatta şimdiden bir ekşisini söyleyeyim pil süresi bence kısa tek pil 12 13 dakika anca yetiyor alacaksanız 2 pil ile alın ki bana 2 pilde yetmedi tadı damağımda kaldı :D:D birde kumandaya telefonu wi-fi ile bağlarsanız ara sıra bağlantı gidip geliyor ve baya tedirgin ediyor bundan dolayı OTG kablosu ile bağlamanızı tavsiye ederim baya bi fark oluyor :). Video bende de baya geç yükleniyor neden anlayamadım. Bunlarda bazı fotoğraflar bence kalitesi hiç fena değil ama ışığı kaçırdığım için pek güzel çıkmadı :(.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...