Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar bu akşam balıkçı tayfası gelmiş adam gibi adamları madam ediyor. Eskişehir'de çoğkötü şeyler oluyor. Emek hırsızları yatarak atlayarak kart alıyor, karşılığında balıkçılar azıcık emek verip 45 dk.da 2 posta g*L atıyor. Vahşet tv8'de. Çoluğu çocuğu yatırın öyle izleyin. :D

Arkadaşlar bu akşam balıkçı tayfası gelmiş adam gibi adamları madam ediyor. Eskişehir'de çoğkötü şeyler oluyor. Emek hırsızları yatarak atlayarak kart alıyor, karşılığında balıkçılar azıcık emek verip 45 dk.da 2 posta g*L atıyor. Vahşet tv8'de. Çoluğu çocuğu yatırın öyle izleyin. :D
İki vidyoya daldık devre arasında, fifty shades of football olmuş arkadaşlar söylesenize ya. :) Nasıl attılar 3. postayı?

Bizimkilere para vermeyince sonuç böyle oluyor demekki. İzlediğim en rezil maçlardan biri. 4 5 atmazlarsa şanslıyız.

Bizimkilere para vermeyince sonuç böyle oluyor demekki. İzlediğim en rezil maçlardan biri. 4 5 atmazlarsa şanslıyız.
Ne kadar adı kötü sıfatlarla anılan ADAM varsa toplayıp koydular takıma. Hatta ayaklarına gidip rica minnet özür dileyip çağırdılar. Sahada 3-4 kişi eksik olsan zaten 11'e 8 maçı amatör küme takımına zor oynarsın.
Bu arada Yılmaz Vural da ayrı p*ç etti maçı.:D

Kaç senedir futbolu takip etmem misafirlerle birlikte izleyeyim dedim
adamlar rezilin rezili etttiler bizi yahu
hakeme diklenmek,rakip takımın futbolcusuna diklenmek
kabadayılık göstergesi bunlar hiç hoş degil yazık

Sorma ya, adamlar 2 pas ile attilar ilk golu. Bizimkiler 122 pas yapiyor ortada sut yok !!!
Tam da Hirvatistan berabere kalmisken hemde, resmen finlandiya yi yendigimiz takdirde lider olarak cikiyorduk guruptan (hatta yenemesek bile cikma ihtimalimiz vardi).
Neyse umutlarimiz her zamanki gibi baska baharlara kaldi :( Gecmisler olsun !!!
Bu arada skor 2-0 olmus, oyundan dusmusuz, bari ikinci yariya Emre Mor la basla, Ozan kim allaasen... Gozunun yagina yumurta kirdigim !!!

Sorma ya, adamlar 2 pas ile attilar ilk golu. Bizimkiler 122 pas yapiyor ortada sut yok !!!
Tam da Hirvatistan berabere kalmisken hemde, resmen finlandiya yi yendigimiz takdirde lider olarak cikiyorduk guruptan (hatta yenemesek bile cikma ihtimalimiz vardi).
Neyse umutlarimiz her zamanki gibi baska baharlara kaldi :( Gecmisler olsun !!!
Bu arada skor 2-0 olmus, oyundan dusmusuz, bari ikinci yariya Emre Mor la basla, Ozan kim allaasen... Gozunun yagina yumurta kirdigim !!!

Kadroya baktım. Mehmet Topal'ı stoper olarak görünce izlememe kararı aldım. Bide bu Cenk Tosun neden sağ kanat iç forvet oynuyor klasik 4-4-2 yapsak ne olur sanki

ümitsiz oldugum icin izleme geregi dahi duymadım. En son zevkle izledigim milli takım maçı euro 2008 Çek Cumhuriyeti ve Hırvatıstan maçları . Oyuncular o duygularla oynarlarsa yine başarılı olacağimızı düşünüyorum .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İngilizcesi iyi olan birisi yardım edebilirmi? Doğru mu yazmışım:D:rolleyes:
Screenshot_2017-10-07-00-48-00-1.png

İki vidyoya daldık devre arasında, fifty shades of football olmuş arkadaşlar söylesenize ya. :) Nasıl attılar 3. postayı?
Bunu diyen bir ben değilim :)
http://www.fanatik.com.tr/video-galeri/milli-takim/18-yasindan-kucukler-izlemesin-1323124

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...