Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla bak adam trafikten düşürüyo mu napıosa yapar ya da para eden parçalarını alıp kaza süsü veririz yakarız vs olmuo mu :(
Ya böyle değil de, Almanya'dan filan 200-300 € fiyatlara benim araba gibi arabalar alıp getirip burada perte çıkarıp parça parça satsak ciddi kar yapar bence.
Edit: Mevzunun peşine düşerler mi onu bilemiyorum işte.

Ya böyle değil de, Almanya'dan filan 200-300 € fiyatlara benim araba gibi arabalar alıp getirip burada perte çıkarıp parça parça satsak ciddi kar yapar bence.
Türkiye'de perte çıkan araçları satın alanlar sanırım öyle yapıyor. Kar yapmasalar neden alsınlar dimi :D Fakat yurtdışından nasıl alınır bilemeyeceğim. Gene vergisi vs. Türkiye fiyatına denk gelebilir.

Türkiye'de perte çıkan araçları satın alanlar sanırım öyle yapıyor. Kar yapmasalar neden alsınlar dimi :D Fakat yurtdışından nasıl alınır bilemeyeceğim. Gene vergisi vs. Türkiye fiyatına denk gelebilir.
Ne Vergisi knk adam 500euroya Opel corsa aldı diyelim bastı geldi araçla Türkiye’ye girdi parçalarını sat ya da perte çıkart :D en az 14bin karın olur tek seferde hem de :D

Ne Vergisi knk adam 500euroya Opel corsa aldı diyelim bastı geldi araçla Türkiye’ye girdi parçalarını sat ya da perte çıkart :D en az 14bin karın olur tek seferde hem de :D
O işin mafyası cartı curtu şebekesi vardır kesin. Başınız belaya girer :D

Yok la çıkılır ya. Ben harçlığımı çıkarmak için part time çalışmıştım, tereyağından kıl çeker gibi çıktım. Zor oluyor ama çıkılır yani. :)
Ee herkes senin kadar şanslı değil hocam. Çamurun içinde yürüyüp de üstüne sıçratmadan durmak mümkün değil. Çok şükür ki senin üstüne sıçrayan çıkmış. Çoğu o kadar şanslı olamıyor :)

Bu vukuatı yeni gördüm..

https://tr.sputniknews.com/spor/201710101030509072-erdogan-spor-bakani-besiktas-saha-onlarin-mi/

Arkadaşlar bir iki sorum var. Bu ampute milli takımı zafer kazandı avrupa şampiyonu olduk. Ellerine emeklerine sağlık. Benim merak ettiğim bu adamlar bu kadar yükselirken hiç bir yerde haber olmadılar. Onu gectim, vodafone arenada maçın oynanması bir raslantımı. Turnuvanın final maçının Türkiye'mde olması başta belirlenen bir şeymiydi.
Yoksa Finalist takımların memleketi seçililerekmi yapılıyor . Tüm turnuva Türkiyedemi yapıldı.

Ee herkes senin kadar şanslı değil hocam. Çamurun içinde yürüyüp de üstüne sıçratmadan durmak mümkün değil. Çok şükür ki senin üstüne sıçrayan çıkmış. Çoğu o kadar şanslı olamıyor :)
Yok, o tam öyle olmadı ya. Ben adamlardan daha pis çamur çıktım. Tam kirli bulaşık çıktım, adamlar benden kurtuldu gibi oldu :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...