Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Cenk Abi tam bir Zonguldak spec ya görür görmez sen geldin aklıma :D :D :D
21557457_1330519243725969_3679645202933598118_n.jpg
21616213_1330519240392636_4299938227867649895_n.jpg
Tam bizim yollara göre zaten. Dağ bayır yokuş çıkıp duruyorsun ki onlarda da yol bozuk oluyor çoğunlukla. Vuracaksın bunu bizim yollara işte öbür boyu kullan :D

2.el telefonlarda genelde en yüksek değeri iphone görüyor ama onlar bile sıfır fiyatlarına oranla ucuza gidiyor diyebiliriz ki android işletim sistemli telefonlar zaten ölü fiyatına alınıyor. Bak benim telefonu bu zamana kadar 2 defa düşürdüm ki ikisi de halının üzerineydi ve koruma kabı vardı üzerinde. Telefonda çatlak, çizik, ezik yoktur. Oyun v.s ile telefonu hiç zorlamam, gereksiz uygulamaların hiç birini kullanmam. Şarjına da oldukça iyi bakarım ki telefon 2 senelik olacak ama hala 1,5 gün şarjı gidiyor. Ona rağmen gidip satmaya kalksam verdikleri para ortada. Öyle olunca telefonu satmak hiç mantıklı bir hareket olmuyor. Gidip yenisini alırım, bu da elimde yedek olarak durur. O sebeple hiç bir zaman telefon satıp üzerine para koyup telefon almamışımdır. Çok öldürüyorlar fiyatını.
Benim telefon bozuldu ya abi bu aralar sapitti iyice yapilinca biraz kullanip satarim diye düşünüyorum bakalım.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim telefon bozuldu ya abi bu aralar sapitti iyice yapilinca biraz kullanip satarim diye düşünüyorum bakalım.

Bozuksa ya da düzgün çalışmıyorsa zaten ben de satarım. Ama düzgün çalışan bir telefonu model yükseltmek için satmam. Neticede telefonlar çabuk kırılıp bozulabiliyor yedek olarak dursun.

Bozuksa ya da düzgün çalışmıyorsa zaten ben de satarım. Ama düzgün çalışan bir telefonu model yükseltmek için satmam. Neticede telefonlar çabuk kırılıp bozulabiliyor yedek olarak dursun.
Abi model yükseltmek istesem en aşağı 2500 tl vermem gerekir a9 çipsetle m9 grafik birimi var antutudan filan 130000 puan alıyor zaten düzgün çalışırsa biraz kullanıp duruma bakıcam yoksa satıp maks 1700 e filan bi şeyler alırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...