Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu gün Kombi denemesine başladım. Combide hypermiling yapmak yeni kombide sıcaklık testleri yapıyorum. Oda sıcaklığını 22 derecede tutmayı amaçladım. Şu 45 derece ayarında kombi oda sıcaklığına ulaştık. Gayet ılıman bir iklim oluştu ev içinde.
devir ekonomi devrini baya baya baya BAYAA uygulayan abimiz helal be.

Bu gün Kombi denemesine başladım. Combide hypermiling yapmak yeni kombide sıcaklık testleri yapıyorum. Oda sıcaklığını 22 derecede tutmayı amaçladım. Şu 45 derece ayarında kombi oda sıcaklığına ulaştık. Gayet ılıman bir iklim oluştu ev içinde.
Ben kışın evde kısa kollu ve şortla geziyorum abi üşümüyorum vallaha :D Genelde 40-50 arası yanıyor kombi bizde.

Bu fiyatı ya yanlış yazmışlar yada takım fiyatı:confused:
20171010_231310-1.jpg

Son söylediğini geç... O işi şimdi düşünme. Sen bir ameliyat masasına yat, oradan kalkıp koşmaya başla. Sonra düşün.
şimdiden geçmiş olsun hacım, inşallah başarılı geçer ameliyaatın
Allah yardımcın olsun, şifa versin inşaallah :)
Allah yar ve yardımcın olsun güzel kardeşim.
Herkese gunaydinlar @TheAMG56 oncelikle gecmis olsun allah yardimcin olsun insallah iyi geri donuslerinle aramiza katilirsin.
Allah acil şifalar versin abi inşallah.
Seni okuyunca, çok üzülüyorum. Senin gibi genç bir delikanlıya hayatının baharında bunu yapanların elleri kırılsın. Senden çok etkileniyorum.
Allah sana şifa versin, vermeli, verecekte. Benim başıma böyle bir şey gelse senin kadar olumlu yaşayamam, psikolojim bozulur.
Allahım ne olur başarılı geçsin . ne olur bu günleri geride bıraksın..
Geçmiş olsun kardeşim. Allah şifasını versin, umarım bir an önce sağlığına kavuşursun.
İnşallah başarılı geçer de abi seni artık pistlerde görürüz :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İnşallah kısa sürede eski sağlığınıza kavuşursunuz
Sakın umudunuzu kaybetmeyin:)

Abim inşallah tertemiz geçer ameliyatın sen de sapasağlam dönersin :)

Herkese iyi dilekleri, duaları için teşekkür ediyorum. İnanın bana forumun bu pozitif enerjisi şu hayatta kendimi iyi hissettiren nadir şeylerden biri. İyi ki varsınız. :)

@TheAMG56 Abi ameliyat nasıl geçti?İyi haberlerini bekliyoruz sabırsızlıkla.
Ameliyat pek iyi geçmemiş gördüğüm surat ifadelerine bakarak konuşursam. Arkadaşım da ağız burun kıvırıp cevap veriyor, en son; yarın doktorla konuş anlatsın sana ben bir şey anlamadım dedi kapattı konuyu. Bakalım yarın ola hayrola. :)

Yalnız sırtımda felaket bir ağrı var he.:confused: Bide bacaklarımı hissedebiliyorum gibime geliyor ama bir hareket yok tabi. o_O

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...