Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sizin gibi birkaç tecrubeli bisiklet tutkunundan daha cevap alsam kararim netlesir muhtemelen . Evdeki duz masaliyi birkac gun kullanayim benimkine gore asiri rahatsizlik hissedecekmiyim bakalim ona gore bakacagim .

birde daha masrafsız , bakimi daha kolay , daha sorunsuz olacagi düşüncesindeyim.

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ne demek ya her türlü yardımcı olurum. İnsan araştırmaya başlayınca içinde kayboluyor kafayı yiyorsun bir süre sonra :D Evde olanları bi deneyimle hangisi sana göreyse araştırmaya başlarsın.
https://urun.n11.com/sehir-bisiklet...21-v-28-jant-erkek-sehir-bisikleti-P154310334
düz maşalılarında sadeliği hoşuma gitmiyor değil :d

Ne demek ya her türlü yardımcı olurum. İnsan araştırmaya başlayınca içinde kayboluyor kafayı yiyorsun bir süre sonra :D Evde olanları bi deneyimle hangisi sana göreyse araştırmaya başlarsın.
https://urun.n11.com/sehir-bisiklet...21-v-28-jant-erkek-sehir-bisikleti-P154310334
düz maşalılarında sadeliği hoşuma gitmiyor değil :d
Ben bunu almasındansa sportive 224 almasından yanayım elden ve ya internetten fark etmiyor hem 24 vites olması hem de kitlenebilir ön maşa olması avantaj.1 kere alacak sonuçta :)

Sportive serileride güzeldir. Her yola gider :)
Benim bugün girdiğim çukura girseydim ince tekerli bi makinayla illa bi şey olurdu :D Yollar patates gibi olduğu için alırken sportive 225 ten vazgeçmiştim :) Benim bisikletimde şu an 1.75 genişliğinde kendanın patlamaz yol lastigi var her yola gidiyoruz kendisiyle.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gencler akrabadaki s7 yi degistirmek istiyoruz nedeni belirsizlikler icinde ama tutturdu yeni telefon diye @Porsche senin baktigin one plus 5 e bakiyorum 2 400 e degermi alinirmi

Elektrikli arabalar sadece çaprazlamasına tekerlere mesela sadece sol ön ve sağ arkaya güç verebiliyormu?bilen varmı?

ohoo adam türbeye pisikletle çıkmış, ben artık oralara arabayla çıkıp göbeğe takviye alkol yapıyom :/
Normalde yüryüş yolunda birkaç tur yapıp geri dönüyordum farklılık olsun bide biraz yokuş çalışmış olayım diye baya bir yokuş çıktım bugün aşağı inerkende hiç pedala basmadan 55 km hız yaptım daha giderdide tırtstım :D

O zaman atıyorum samsung telefonla Sony telefonun Rami aynı olsa da kullanılan sistem fark ettiriyor
Ya piyasada neredeyse baska 6 kullanan telefon yok bence muazzam rakam
8GB ram versiyonu ise verilebilir ama 6GB ise ben vermezdim S7 kalsın derim o zaman :).
Tutturdu degistirecem agir geliyor diyor. Yahu sanarsin tugla tasio yeni telefon tuy olacak sanki anlatamiyorum ama fp bakimindan guzel mi 6 vb almak lazim

Ya piyasada neredeyse baska 6 kullanan telefon yok bence muazzam rakam

Tutturdu degistirecem agir geliyor diyor. Yahu sanarsin tugla tasio yeni telefon tuy olacak sanki anlatamiyorum ama fp bakimindan guzel mi 6 vb almak lazim
Valla bence biraz daha beklesin One Plus 5 tasarım ve ekran olarak daha iyi olmalıydı umarım T modeli ile elini yüzünü toplarlar.

Gencler akrabadaki s7 yi degistirmek istiyoruz nedeni belirsizlikler icinde ama tutturdu yeni telefon diye @Porsche senin baktigin one plus 5 e bakiyorum 2 400 e degermi alinirmi
6 GB ram kötü muo_O

kaptan ben kendi düşüncelerimi paylaşayım seninle ..s7 kullanıyorum kullanılabilir telefon herhangi bir kotu yanınıda gormedım ben bugune kadar he rakibi olan iphone kadar seri değil oda işletim sisteminden kaynaklı aslında ..ram olayına girersek 4 ,6 gb bunlarda da işletim sistemi ön planda çıkıyor. android yüklü telefonlarda kaç gb olursa olsun tamamını kullanıyor neredeyse ama iosta dahada farklı 3 gb ram kapasite ile satışa sunuyor marka bundada 3 gb ın yarısını kullanıyor..

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...