Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kaptan ben kendi düşüncelerimi paylaşayım seninle ..s7 kullanıyorum kullanılabilir telefon herhangi bir kotu yanınıda gormedım ben bugune kadar he rakibi olan iphone kadar seri değil oda işletim sisteminden kaynaklı aslında ..ram olayına girersek 4 ,6 gb bunlarda da işletim sistemi ön planda çıkıyor. android yüklü telefonlarda kaç gb olursa olsun tamamını kullanıyor neredeyse ama iosta dahada farklı 3 gb ram kapasite ile satışa sunuyor marka bundada 3 gb ın yarısını kullanıyor..
Ya iphone alacakti kendisi ama pil sorunu cekecegini bildigimden vazgecirdim. S7 bence gayet guzel telefon ama simdi arkadasinda cift kamera falan gorunce heves etti galiba yeni telefona
Valla bence biraz daha beklesin One Plus 5 tasarım ve ekran olarak daha iyi olmalıydı umarım T modeli ile elini yüzünü toplarlar.
T modelimi cikacakmis nette bulamadim ya tasarimi guzel ama cercevesiz ekran olsa fiyati cook daha pahali olurdu

Alf ile ortamlara akmacaaa :D
yok bee alf babamdaydı, taunusla çıkmak istemedim. otobüsle indim aşşaa. otobüs kartımın süresi de dolmuş asdfasdf

Normalde yüryüş yolunda birkaç tur yapıp geri dönüyordum farklılık olsun bide biraz yokuş çalışmış olayım diye baya bir yokuş çıktım bugün aşağı inerkende hiç pedala basmadan 55 km hız yaptım daha giderdide tırtstım :D

sen yürüyüş yolundan türbeye çıktıysan bi hafta bisiklete binmesen de olur zaten asdfasf sakinin ordan başak heykeline çıkış bi ciğerini alır, türbenin ordaki son bayır ikinci ciğerini de alır :D

Günaydın dostlar :)
yok bee alf babamdaydı, taunusla çıkmak istemedim. otobüsle indim aşşaa. otobüs kartımın süresi de dolmuş asdfasdf

sen yürüyüş yolundan türbeye çıktıysan bi hafta bisiklete binmesen de olur zaten asdfasf sakinin ordan başak heykeline çıkış bi ciğerini alır, türbenin ordaki son bayır ikinci ciğerini de alır :D
Yok abi yürüyüş yolundan gitmedim opetin ordan direkt yukarı çıktım dağın dibindeki yola ordan az az dağ yollarında sürdüm ondan sonra dağın önündeki yolu takip edip türbeye gittim ama baya ciğer harcadım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...