Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yukarıda anlam veremediğim bir yazınız ile karşılaştım!

Paylaşımınız üzerine bende yorumda bulunmak istiyorum. Öncelikle Ampute milli takımına yapılan bağış Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılmıştır.
Link: http://www.trthaber.com/haber/spor/...ampute-milli-futbol-takimina-odul-337667.html

milletin vergileri ile bu bağış yapıldıysa kendimizle gurur duymalıyız
Ayrıca verilen bağışın sorgulanması da başkasının adına utanmama vesile olmuştur ki tekrar soyluyorum helali hoş olsun ve keşke daha fazla olsaydı

Gelelim Ankara Büyükşehir Belediye başkanı Melih Gökçek için paylaştığınız yazıya.. baştan söyleyeyım herhangi bir siyasi tarafım yok kimi haklı görürsem yaptıklarıyla, davranışı ile onu desteklerim.

Melih Gökçek bir partiyi temsil ediyor doğru ama Ankara büyükşehir Belediye Başkanı olarakta bağışta bulunması gayet normal ( keşke diğer belediyelerden de boyle haberler görebilsek) ve twitter hesabından olsun basından olsun vs vs. kendi adı altında biz istesekte istemesekte Ankara'ya yapılan yatırımları paylaşması gayet normal çünkü Belediye Başkanı. .

Şahsi propagandaya dönüştürmesi demişsiniz ki ben Melih Gökçekten "ben yaptım bu bağışı" diye birşey duymadım. zaten oyle olsaydı buyuk bir linç kampanyası başlatırlardı.
Ankara buyuk sehir belediyesi bu parayi nereden buldu peki ? Yada parayi buldular diyelim bir sekilde ankaraya harcamak yerine neden bu gorevi kendileri ustlendi federasyon ne gune var mesela . Gercekten bu bagis yapilmali evet miktar konusmuyorum daha fazlada olabilirdi cunku normalde bu paranin katlarini sadece bir milli takimi oyuncusuna veriyorlar.
Bu kadar onemli bir olayda neden melih gokcek varda cumhur nerede ? Kopru acilisinda gobek atip oynamak yerine neden bolesi gurur verici bir etkinlige katilmadida bir belediye baskani sanki kendi cebinden vermis gibi resimde siritir bilmiyorum. Bu zaten yapilmasi gereken bir hareket verilen parada devlet kasasindan.
Bence boyle goz onunde yapilmasi zorunlu kilinacaksa ki bence gercekten yanlis cunku engelli insanlarin oturup biz eli ayagi tutan insanlarin onlarin onunde saygiyla ayakta beklemesi gerekir. Madem boyle birsey yapacaksin her sehirden insan davet
edersin bir stad benzeri alana gurur duya duya dersinki bu para halktan size ben araciyim der cekilirsin.sen gel avrupa sampiyonu ol yillarca aci cek gazi ol kucucuk salonda fotograf cekilcem diye bekle asil ayip budur bana gore.

Son düzenleme:
Ankara buyuk sehir belediyesi bu parayi nereden buldu peki ? Yada parayi buldular diyelim bir sekilde ankaraya harcamak yerine neden bu gorevi kendileri ustlendi federasyon ne gune var mesela . Gercekten bu bagis yapilmali evet miktar konusmuyorum daha fazlada olabilirdi cunku normalde bu paranin katlarini sadece bir milli takimi oyuncusuna veriyorlar.
Bu kadar onemli bir olayda neden melih gokcek varda cumhur nerede ? Kopru acilisinda gobek atip oynamak yerine neden bolesi gurur verici bir etkinlige katilmadida bir belediye baskani sanki kendi cebinden vermis gibi resimde siritir bilmiyorum. Bu zaten yapilmasi gereken bir hareket verilen parada devlet kasasindan.
Bence boyle goz onunde yapilmasi zorunlu kilinacaksa ki bence gercekten yanlis cunku engelli insanlarin oturup biz eli ayagi tutan insanlarin onlarin onunde saygiyla ayakta beklemesi gerekir. Madem boyle birsey yapacaksin her sehirden insan davet
edersin bir stad benzeri alana gurur duya duya dersinki bu para halktan size ben araciyim der cekilirsin.sen gel avrupa sampiyonu ol yillarca aci cek gazi ol kucucuk salonda fotograf cekilcem diye bekle asil ayip budur bana gore.

kaptan Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin yapmış olduğu bağışın devlet kasasından cıktığını soyledin zaten onda hemfikiriz seninle..he diyorsun ki melih gökçek varda niye cumhur yok ondada .haklısın sonuna kadar dediğin gibi o kadar kopru, metro , otoyol açılışlarına katıldı ..tebrik telefonu yerine cumhurbaşkanı olarak yanlarında bağış sırasında bulunabilirdi .. yukarıda belirttiğin gibi melih gökçekin sergilediği davranış şekli kişiden kişiye göre farklı yorumlanır kimi begenir kimi begenmez bu boyle ona birşey soyleyemem gerçi davranışlarından çoğu insan haz etmiyor ya .. son olarak ta toplanılan alanda da daha büyüğünü hak ediyorlar ona herhangi bir sözüm yok keşke daha büyük bir yer olsaydı hatta maçtan sonra kutlama vs bütün bu soyledıklerımız maçın oynandığı vodafone arenada olsaydı gerçi ondada stat kimin parasıyla yapıldı haberleri çıktı ya üstüne soylenecek soz zaten kalmadı ..

Herkese günaydın..

IMG_20171013_202350.jpg

Günaydın hacım, gözünaydın dönmüşün memlekete :)

Eywallah müdür, döndük çok şükür de daha kızıma doyamadan yarın Ankara ya geçiyorum bir haftalığına :( 2 yılda bir yenilemem gereken bir sertifika var da.
Bu arada angaralı arkadaşlar varsa bi çaylarını içerim, pek rastlamadım ama :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...