Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bataryanın bu hızda bitmesi normal mi???
Ekli dosyayı görüntüle 9571
Belli ki android kullanıyorsun. Telefon kaç aylık/yıllık, kaç yazılım güncellemesi gördü bilemiyorum ama android telefonları senede en az 2 defa hard reset görmeli eğer ki yazılım güncellemelerinden, telefon ve batarya performansından tam randıman almak istiyorsan. Yalnız fabrika ayarlarına geri yükle değil, hard reset olacak. Kullanmadığın gömülü uygulamarı sil ya da devre dışı bırak. Ayrıca uygulama izinlerine girip nadir kullandığın bazı uygulamaların izinlerini kaldırabilirsin. Sensörler sürekli devrede olmasın ( ters çevirme, hareket sensörü v.b ) Bunlar da çok şarj yiyor.

Son düzenleme:
Almanca'ya başladım. Hem çalışıp, hem dışarıdan iş alıp hem de bunlara çalışmak zor olacak.

Ekli dosyalar

• 2017-10-14 17.17.51.jpg
    2017-10-14 17.17.51.jpg
    930.5 KB · Görüntüleme: 142
sen olsan bariiiiiii asdfasdf

adam acaip bişi ya :))

o değil bugün bana göre 3 puandan daha önemli bi kazancımız var.

Selçuk İnan :)
Gomis adam adam.. Tek başına daldı rakip sahaya :D

Selçuk'a gerçekten sevindim inşaallah böyle devam eder. 1-2 pozisyonda topu kaptırması haricinde özellikle denayer'in defansif oyununu da beğendim.

Gomis adam adam.. Tek başına daldı rakip sahaya :D

Selçuk'a gerçekten sevindim inşaallah böyle devam eder. 1-2 pozisyonda topu kaptırması haricinde özellikle denayer'in defansif oyununu da beğendim.

denayer bizden gitmeden önce birebirde çok hızlı olsa da fiziği zayıf kalıyordu, onu ciddi anlamda geliştirmiş. Özellikle sol beke geçtikten sonra ciddi anlamda hissettirdi bunu. Ama gomis be abi.... adam sağından atıyor solundan geçiyor çalım atıyor zbam zbam vuruyor adam acaip bisi

denayer bizden gitmeden önce birebirde çok hızlı olsa da fiziği zayıf kalıyordu, onu ciddi anlamda geliştirmiş. Özellikle sol beke geçtikten sonra ciddi anlamda hissettirdi bunu. Ama gomis be abi.... adam sağından atıyor solundan geçiyor çalım atıyor zbam zbam vuruyor adam acaip bisi
Allah nazar değdirmesin inşaallah :D

@Bedirhan abi gebzede gtr varmiş ya :)

Piranlarda satilik 135.000$ . Develiden çarsiya cikarken gordum çok şaşırdım.

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dershaneden dönerken bi caddeden geçiyordu otobüs büyük galerilerin olduğu Maseratti vs. sağlam makinelerin olduğu büyük galeriler var. İstasyona yakındı nasıl o arabaları dışarda bırakıyorlarsa :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...