Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Erman hocayı dinliyorum, sürekli hocaaaaaam hocaaaammmmm yea, yuuuuu....güzel kafa dağıtıyor ama. Aslında en iyisi Beyaz Futbol ama sürekli bir yalama halindeler, eyyamsız programları yok.
Erman'ı veya beyaz futbolu uykuya yatarken youtube'dan açıyorum. İlk 15 dk.da uykum garanti.

Yapılacak her yorum ban sebebi... Aynen böylesi Kocaeli'de bana denk geldi, üstüne cam açıp küfredince böyle yapmadım, peşine düştüm kovaladım. Işıklarda kırmızıda geçip Gitti sahibi olduğu mekana girdi, sonra yaya olarak önümü kesmeye kalktı. Vurup taklalar attırmadığıma hala pişmanım. Canıma kast edenin canına kast ederim kimse kusura bakmasın.
yanında hanımefendi olmasa belki değişik şeyler olacaktı da hanımefendi sakinleştirdi
Edit:annesi demiştim sanırım değil hanımefendi demek daha doğru olacak.

Son düzenleme:
Yapılacak her yorum ban sebebi... Aynen böylesi Kocaeli'de bana denk geldi, üstüne cam açıp küfredince böyle yapmadım, peşine düştüm kovaladım. Işıklarda kırmızıda geçip Gitti sahibi olduğu mekana girdi, sonra yaya olarak önümü kesmeye kalktı. Vurup taklalar attırmadığıma hala pişmanım. Canıma kast edenin canına kast ederim kimse kusura bakmasın.
İyi ki saykopat birine denk gelmedi. Ona orada spin attırırlardı.

babam olsaydı taunusu direk üzerine sürerdi ki yapmışlığı var..... Ciddi anlamda sıkıntı...

babam olsaydı taunusu direk üzerine sürerdi ki yapmışlığı var..... Ciddi anlamda sıkıntı...
Böyleleri yüzünden ateşli silaha el sürmüyorum zaten. Kendimi biliyorum, O 2. kaza yaptırma denemesinden sonra çıkartır sıkardım.
Edit: "Çünkü siz buna değersiniz."
upload_2017-10-15_0-1-26.png

Son düzenleme:

Orul orul mercedes...
Böylelerine en iyi cevap onlar gibi yapmak olacaktır "MAGANDALIK". Ya silahın olacak torpidoda (korkutmak değil vuracaksın direk böylelerini) ya da arabana acımayıp takla attıracaksın, bariyere doğru süreceksin. Öldürmeyip süründüreceksin süründürmekten beter edeceksin tekerlekli herhangi bir şeye binmeye korkar hale getireceksin. Videoyu çeken abimizin hatasıda burada. Polisten medet ummuş. Polise şikayet etse ne olacak? Arayacak plaka araç tarifi konum belirtecek ardından belkide polis memuru telefonu kapatıp o görüşme hiç olmamış gibi devam edecek ve sonuçta çevirme falan olmayacak. Ki çevirse ne olacak? Alkol uyuşturucu testi sıkıntı yok devam... Normalde cinayete teşebbüsten yargılanması gerekirken yine araç sürmeye devam edecek. O yüzden pek medet ummamak lazım adli mercilerden.

% 80inde ehliyet yok bi de orda :))))
Aynen geçen gün benimkinden 2 eski kasa focus aynı böyle davrandı bana. Bire bir hiç farkı yok. Üniversitenin orada çekti sağa ben de çektim indim arabadan. Baktım 18-19 yaşında bir delikanlı. En son elim omzunda abicim bi daha böyle kullanma bak herkesi tehlikeye atıyorsun diyordum o da Allah razı olsun abi sağolasın falan diyordu :D Bizim buradaki delikanlılar tehlikeli ama laf söz anlıyor bazıları. Bunların yetişkin versiyonları var ki onlar direkt çıkarıp vurmalık.

Aynen geçen gün benimkinden 2 eski kasa focus aynı böyle davrandı bana. Bire bir hiç farkı yok. Üniversitenin orada çekti sağa ben de çektim indim arabadan. Baktım 18-19 yaşında bir delikanlı. En son elim omzunda abicim bi daha böyle kullanma bak herkesi tehlikeye atıyorsun diyordum o da Allah razı olsun abi sağolasın falan diyordu :D Bizim buradaki delikanlılar tehlikeli ama laf söz anlıyor bazıları. Bunların yetişkin versiyonları var ki onlar direkt çıkarıp vurmalık.
upload_2017-10-15_0-22-39.png

babamın zonguldakta ilk günü, fevkani köprüsü üzeri. yol hakkı bizimken sağdan biri kırdı üzerimize doğru. babam o zamanki 1.6 80 model taunusumuzla adamın passatının üzerine arabayı kırdı ve içersinde enfes küfürler içeren cümlesini kurdu. adam arabadan indi, ufak bi laf dalaşı oldu. o esnada arkadan polis arabası geldi, passatlı eleman arabaya koştu bastı gitti :p @Cenk

değişik şehir Zonguldak :D

babamın zonguldakta ilk günü, fevkani köprüsü üzeri. yol hakkı bizimken sağdan biri kırdı üzerimize doğru. babam o zamanki 1.6 80 model taunusumuzla adamın passatının üzerine arabayı kırdı ve içersinde enfes küfürler içeren cümlesini kurdu. adam arabadan indi, ufak bi laf dalaşı oldu. o esnada arkadan polis arabası geldi, passatlı eleman arabaya koştu bastı gitti :p @Cenk

değişik şehir Zonguldak :D
Cins çok burada.. Öyle olunca cins olaylar da yaşanıyor. Hondacı, şahinci, taksici, siyah passatçı ve xenon sisli farlı ticari kullanıcılarından uzak duracaksın münakaşaya girmeyeceksin. Çünkü laf falan anlatamazsın :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...