Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
denayer bizden gitmeden önce birebirde çok hızlı olsa da fiziği zayıf kalıyordu, onu ciddi anlamda geliştirmiş. Özellikle sol beke geçtikten sonra ciddi anlamda hissettirdi bunu. Ama gomis be abi.... adam sağından atıyor solundan geçiyor çalım atıyor zbam zbam vuruyor adam acaip bisi

Bende tv yok. 360p de maçı izledim,daha yorumları da dinlemedim de sanki 1.gol ofsayttı.

e bende de yok :p pcden izledim ben de. Zencinin ilk golü 30 cm ofsaytmış pierroya göre. 30 cm gomis için bişi diyemedim yani şimdi .s

:D

Net görmedim ondan dedim :D böyle hakem hataları üzüyor yaa ama kimse de itiraz etmedi pozisyona o da ilgimi çekti. Bu gözler penaltı da ofsayt diye el kaldıran kaleciler gördü bee

Net görmedim ondan dedim :D böyle hakem hataları üzüyor yaa ama kimse de itiraz etmedi pozisyona o da ilgimi çekti. Bu gözler penaltı da ofsayt diye el kaldıran kaleciler gördü bee

rüştü ? asdfasdfasd

valla hacı ilk yarı bu sezon antalya maçından sonra en çok sövdüğüm ilk yarıydı. çok pas hatası yaptık, latolevicinin oyunda kaldığı sürece isabetli ortasını hatırlamıyorum, rodrigues sakatlanana kadar bi işe yaramadı falan fişman. ikinci yarı kendimize geldik. ilk yarı selçuk 1 top kaybı yaptı devre arası full selçuk'a sövdüm. ikinci yarının başında bi top kaybı daha vardı baya dümdüz gittim.... Sonra bi silkelendi araya paslar arkaya paslar dikine paslar çalımlar top çalmalar falan eski günlerini anımsattı :)

Sonra zaten gomis ben burdayım ddi.....

rüştü ? asdfasdfasd

valla hacı ilk yarı bu sezon antalya maçından sonra en çok sövdüğüm ilk yarıydı. çok pas hatası yaptık, latolevicinin oyunda kaldığı sürece isabetli ortasını hatırlamıyorum, rodrigues sakatlanana kadar bi işe yaramadı falan fişman. ikinci yarı kendimize geldik. ilk yarı selçuk 1 top kaybı yaptı devre arası full selçuk'a sövdüm. ikinci yarının başında bi top kaybı daha vardı baya dümdüz gittim.... Sonra bi silkelendi araya paslar arkaya paslar dikine paslar çalımlar top çalmalar falan eski günlerini anımsattı :)

Sonra zaten gomis ben burdayım ddi.....

Kaliteli teknik adamlar 2. yarıda işi çözer :P

Orul orul mercedes...
Yapılacak her yorum ban sebebi... Aynen böylesi Kocaeli'de bana denk geldi, üstüne cam açıp küfredince böyle yapmadım, peşine düştüm kovaladım. Işıklarda kırmızıda geçip Gitti sahibi olduğu mekana girdi, sonra yaya olarak önümü kesmeye kalktı. Vurup taklalar attırmadığıma hala pişmanım. Canıma kast edenin canına kast ederim kimse kusura bakmasın.

Ben Erman hocayı dinliyorum, sürekli hocaaaaaam hocaaaammmmm yea, yuuuuu....güzel kafa dağıtıyor ama. Aslında en iyisi Beyaz Futbol ama sürekli bir yalama halindeler, eyyamsız programları yok.

ahahahahah beyaz futbolu bu akşam izlemek lazım aslında, rasim ordan dalga geçer, ahmet çakar bi triplere girer, sinan enginle ertem konuşmaz. abdülkerim çıldırır :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...