Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Videonun sonunda hayalindeki yapmak istediği arabayı anlatırkenki adamın mutluluğu yüz ifadesi harika ya. Valla ankarada da farklı cevherler varmış ben gittiğimde fırsat bulursam bi gitmeye çalışayım burlara :D
Var bayağı ünlü araçlar benim de canlı canlı motorunu gördüğüm bi Golf 5 gti var 600 hp idi bayağı uğraşmışlardı

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Screenshot_2017-11-03-18-48-26-310.jpeg

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
ÖFF Zengin adam başka oluyor. Çift ötv , çift mtv, çifter çifter kasko ve trafik sigortası. Miss :) Pejo iyidir hoştur emme ben japon bakardım.
Japonlar pahali abi japon ufak sinif araba anca yaris veya auris var mazda2 yok honda almam zaten vs vs peder arkadasinin motorunu nasil diye kullanirken dustu bu yuzdende iyice korktu. Sirketin verdigi kiralik aracda son bulacak yakinda. 208 in mtv dusuk benden az yakiyor cok buyuk zenginlik gerektiren arac degil

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Japonlar pahali abi japon ufak sinif araba anca yaris veya auris var mazda2 yok honda almam zaten vs vs peder arkadasinin motorunu nasil diye kullanirken dustu bu yuzdende iyice korktu. Sirketin verdigi kiralik aracda son bulacak yakinda. 208 in mtv dusuk benden az yakiyor cok buyuk zenginlik gerektiren arac degil

Geçmiş olsun.. Motorsiklet sevdası son buldu sanırım.. :(. Nissan micra en ucuz araba şu an. 1.2 manualler 58 bin tl civarı.. Ama pejodada iyi kampanyalar var..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım