Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
alican abinin vefat haberine hala daha inanamıyorum çok ani oldu detaylı bilgi var mı ?
Konu hakkında ilk açıklama Ali Can'ın Nevşehir'de yaşayan teyze oğlu Salih Isınmış'tan geldi.

Salih Isınımış www.fibhaber.com a yaptığı açıklamasında, "Türk gurbetçilerin dostu İnternet fenomeni Teyze oğlum Ali Can dört saat önce geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Frankfurt'ta Tırıyla yük boşaltmasının ardından yorgun düşerek aracında uyuya kalan Ali Can oracıkta hayatını kaybetmiş. Kalp krizi geçirmiş. Şuan ailesi haberi alır almaz Almanya'ya hareket ettiler. Bu acı haberi sizlerle paylaşıyor olmaktan dolayı bende çok üzgünüm. Dünyalan tatlısı gönül dostu artık tüm Türkiye'nin avrupa'daki sevgilisi bu haberle biliyorum yıkıldı.Mekanı cennet olsun" dedi.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,354
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Motor no nasıl hafif kusur
Okuyamiyorlar öyle yazıyorlar nerdeyse iki arabadan birinde öyle
Arabaların kaputlarının içi leş gibi olabiliyor. Özellikle benim gibi muayene tarihi kış aylarına denk geldiğinde bu durum daha sık yaşanır oluyor.
Bence cam filminden daha büyük bir kusur
Arabasına göre değişir o. Son muayenede elimde bezle yarım saat kaputun içinde gezdim yağmurda çamurda. En sonunda sıram gelmeden oradaki görevliye sordum dedim geçen muayenede böyle böyle motor no. hafif kusur çıkmıştı. Nerede söyleyin de temizleyeyim, ben bulamadım. Adamın cevabı "abi hiç uğraşma, bunlarda zaten gözükmüyor o" Muayene sonunda görünürlük durumu aynı olmasına rağmen bu sefer hafif kusur olarak işlenmemişti.
Bizim corsa c nin arkalarda bir numara açık renk film var önlerde yok şimdi ben bunları sokturmeden muayeneden gecemiyomuyum ve ceza yeme ihtimalimde mi var eskidende yasaktı ama arkalara polisler karışmazdı şimdi durum ne bilen var mı
Maalesef sökmek gerekiyor. Bendeki durum henüz yapışkanları temizlenmemiş camlar.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,354
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Konu hakkında ilk açıklama Ali Can'ın Nevşehir'de yaşayan teyze oğlu Salih Isınmış'tan geldi.

Salih Isınımış www.fibhaber.com a yaptığı açıklamasında, "Türk gurbetçilerin dostu İnternet fenomeni Teyze oğlum Ali Can dört saat önce geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Frankfurt'ta Tırıyla yük boşaltmasının ardından yorgun düşerek aracında uyuya kalan Ali Can oracıkta hayatını kaybetmiş. Kalp krizi geçirmiş. Şuan ailesi haberi alır almaz Almanya'ya hareket ettiler. Bu acı haberi sizlerle paylaşıyor olmaktan dolayı bende çok üzgünüm. Dünyalan tatlısı gönül dostu artık tüm Türkiye'nin avrupa'daki sevgilisi bu haberle biliyorum yıkıldı.Mekanı cennet olsun" dedi.
üzdü bu be. :(

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan

Allah rahmet eylesin

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Screenshot_2017-11-04-03-20-31-262.jpeg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım