Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Şu shadow fight 2 yi sakın indirmeyin komple para tuzağı internete bağlı degilken bile reklam çıkıyor hilesiyle indirmeme rağmen 2 haftada sonuna zor gelebildim hala da bitiremedim

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,070
7
51,462
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
"Hoca da çok iyi görüyor" ajajajajajasd :D
Olaya odaklanarak izlemişim, hocayı hiç görmemiştim. :D Sonunda "inanmak lazım" da müthiş. O kısmın hiç izlemeyip kapatmıştım xD
2. videodaki portekizce altyazıyı açmayı da deneyin hocam. Aydınlatıcı oluyor :D

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,921
2
24,234
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Ulan insafsızlar, bir banyo armatörü 80 tl verdim.. Birde ıslanmadığı takdirde 5 yıl garanti varmış. 1 ay ara ile iki armatör patladı. 80 80 gidiyor..
Bu güzel haftasonunu evde ailece geciriyoruz.
3 saate yakın armatör montajı ile uğraştım.. Kiralık ev olunca derdide bitmiyor.. :(
gitti 8500 km lik hipermayling ve sabırla direksiyonda geçen vakit... veeeğ haftasonu vakti.... zaman geçiyor parayla alınamayan tek şey iyi günler

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,921
2
24,234
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Pirelli Cinturato All Season 205/55 16 Corollaya lastiği taktık.40 bin olmuştu primacy3 lerle.İlk izlenimim çok konforlu lastik.Devamı için güncelleme çekerim zaten

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,295
45,944
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Yere aktaramadığın güç güç değildir.
3.0 tdi zf sanzimanli versiyon amaroku oldukca sevsem de cok noktali tam bagimsiz suspansiyonuyla navara ilk tercihimdir hep. Ama videodan gorebildigim kadariyla navara da disleri daha fazla olan araziye daha uygun lastik var gibi duruyor. Amaroktaki direkt asfalt lastigi o cok belli.

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
3.0 tdi zf sanzimanli versiyon amaroku oldukca sevsem de cok noktali tam bagimsiz suspansiyonuyla navara ilk tercihimdir hep. Ama videodan gorebildigim kadariyla navara da disleri daha fazla olan araziye daha uygun lastik var gibi duruyor. Amaroktaki direkt asfalt lastigi o cok belli.

Bu da mı gol değil sayın hocam?

ceyhansuyu

Panpa
8 Eyl 2016
499
1,229
2,520
38
Haberlerde gördüm balıkçıların bazıları da işi hileye hurdaya dökmüş. Balığın solungacına taze görünsün diye kırmızı boya dökmeler felan... Üzüntü verici.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım