Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Günaydın
Evdeki barfix demirini çıkardım duvarla beraber geldi nerdeyse:D:D
20171018_190443-1.jpg
20171018_190411-1.jpg

Teknoloji kanallarının ve bu işle uğraşanların, otomobil incelemesini nasıl karşılıyorsunuz?
İncelemelerini sürüşten ziyade teknolojik başlıklar olan HMI ve multimedia sistemleri odaklı yaparlarsa, kablosuz şarj desteği, hi-fi audio, arka yolculara yüksek amperli usb çıkışları gibi detaylara odaklanırsa faydalı bile bulabilirim. Şu anda çok çaresizler :)

Teknoloji kanallarının ve bu işle uğraşanların, otomobil incelemesini nasıl karşılıyorsunuz?

Bir tanesi geçen sene kiraladığım mitsubishi spacestar için bu araba 8 lt geçmez dediği sırada ben 9.7 ort ile geziyordum. Arabanın ırzına geçince ortalama 13 lt kadar çıkmıştı. Demek istediğim daha bir çoğu arabayı zorlamadan test ettim diyor. Zorlama meselesi teknoloji kanalları değil bütün çekilen videolar için geçerli. Bir çoğu yeterince sınamadan yorum yapıyor.

Son düzenleme:
Arkadaşlar bu hafta yine güzel maçlar oluyor. Az önce TM.Akhisar Bld.spor - M.Alanyaspor maçı 0-4 bitti. Muazzam eğlenceli maçtı.

16:30
BeIN Sports
Y.Malatyaspor - M.Başakşehirspor

19:30
BeIN Sports
Göztepe - Beşiktaş

Tavsiye ederim :)

Aziz kancar da video atmış tekrardan fc5 videosu niye silindi tarzı ne zaman atılmış bilmiyorum ama güzel konuşmuş

Bir tanesi geçen sene kiraladığım mitsubishi spacestar için bu araba 8 lt geçmez dediği sırada ben 9.7 ort ile geziyordum. Arabanın ırzına geçince ortalama 13 lt kadar çıkmıştı. Demek istediğim daha bir çoğu arabayı zorlamadan test ettim diyor. Zorlama meselesi teknoloji kanalları değil bütün çekilen videolar için geçerli. Bir çoğu yeterince sınamadan yorum yapıyor.
Yalnız onlardan sadece Can Akbulut biraz ucundan teknoloji videolarına bulaşıyor. Emre ve Meriç sadece araç inceleme kısmında. Kullananda Emre'ydi zaten. Can'ında bütün olayı arabalar gerçi, biraz ukalalaşabiliyor ama bilgili olduğunu düşünüyorum.
O 9.7lt ortalama benim aklıma hiç yatmadı, şimdi görünce hatırladım. Arabanın canını almak başka, günlük kullanmak başka. Kusura bakma ama bende onlar gibi düşünüyorum kullanmadığım hâlde. 1.2 motor 800-900 küsur kg arabanın neresi günlük kullanımda 10lt yakacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...