Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ehliyet alınca bir şey değişiyor ama araba olmadıktan sonra bir faydası yok. Şuan benim ehliyet cüzdanda duruyor yani 3 aya yakındır araba kullanmadım ama senin myle bir sıkıntın yok :) @Porsche neyse en kısa zamanda alırsın inş
Allah çok şükür şu an bir sıkıntım yok ama ilerde ne olur belli olmaz. İnşallah tez zamanda hayırlısı ile alacaz ehliyeti :).
Sen hariç diyelim o zaman :D
Ben ehliyetim yokken daha çok araba kullanma fırsatı buluyordum :/ Şimdi elime 4 tekerlekli bir taşıt geçirirsem içinden geçicem
Ben ehliyet olmadan tek başıma asla araba kullanmam anca boş bir yolda babam veya dayım yanımda olursa kullanırım.

Biri ağır hasar kayıtlı diyor, diğeri yazmamış ama muhtemelen o da öyledir.
Perte çıkmış, ne şekilde toplandığı belli olmayan m3'ler, bence bulaşılmaz.

Ulan bi şu foruma girince, bi de berberde sıra beklerken aklımla alay ediliyor ha. Ben arabadan anlamıyorum, ulaşımdan anlamıyorum, ekonomiden anlamıyorum, ar-ge'den anlamıyorum. Diplomalarım da eğitimlerim de tecrübem de çöp, bi halttan anlamıyorum a**

Ulan bi şu foruma girince, bi de berberde sıra beklerken aklımla alay ediliyor ha. Ben arabadan anlamıyorum, ulaşımdan anlamıyorum, ekonomiden anlamıyorum, ar-ge'den anlamıyorum. Diplomalarım da eğitimlerim de tecrübem de çöp, bi halttan anlamıyorum a**
Noldu abi kim canını sıktı?
edit: şimdi gördüm boşver abi belli bir kitleyi cokta şiyyyapmamak gerek.

Son düzenleme:
Biri ağır hasar kayıtlı diyor, diğeri yazmamış ama muhtemelen o da öyledir.
Perte çıkmış, ne şekilde toplandığı belli olmayan m3'ler, bence bulaşılmaz.
Şimdi bir daha alıcı gözüyle inceledim de mabi araç zaten ağır hasar kayıtlıymiş oni görmemiştim mor olan ise baya bi hor kullanılmış. Aslında alıp onu toplasak belki adam olur ama bilemedim.
üstteki abd versiyon için konuşayım gerçek m3 degil derler gücü kısılmış 3 muhabbeti vardır ama ne kadar dogru bilemem
ABD versiyonları farklı daha güçsüz biliyorum ama olsun yav benim için çok fark etmez.

Bu araçların And abinin de m5 üzerinde anlattığı gibi çok fazla bakıma ihtiyacı oluyor bi kısım düzgün bakımını yapmıyor motoru eline alıyor vs onlr bunlar işte yani büyük iht ondan ucuz

Noldu abi kim canını sıktı?
edit: şimdi gördüm boşver abi belli bir kitleyi cokta şiyyyapmamak gerek.
Ben en cok o kitleyi seviyorum. Eskiden tanisipda ole cikan her adami hayatimdan cikardim yetmedi dahada nefret dolup turlu turlu zorluklar cikardim o tur insanlarin karsisina. Ornek vermeyecegim ama cogu gemiyle alakali .yani kisacasi zamanla cevremde onlardan bir tane kalmadi. Internettede cok sosyal medyada isim yok yine karsilasmiyorum.ama bir yerde ozledimde oturup tartismayi yalan yok gelsinler foruma hep ayni fikirler sıkıcı bence

Bizim hafta sonu da böyle geçti :S

Ekli dosyalar

• Kamera2_2.JPG
    Kamera2_2.JPG
    655.4 KB · Görüntüleme: 210
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...