Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Panpa şiir gibi vallahi :) Ama 2.5 da verilmez bence. Fossil'in falan hepsiburada da saatleri var. 300-400'e. Onlarda şık, güzel :D 2.5 gerçekten fazla be başkan..
O kapak o mekanizma anlayamazsiniz ....
Saka maka gercekten onu baska markalar yapsa fiyatini tahmin bile edemiyorum bence para olsa yani cok para olsa 2.5 gozum kapali veririm kesinlikle degecek gibi .

O kapak o mekanizma anlayamazsiniz ....
Saka maka gercekten onu baska markalar yapsa fiyatini tahmin bile edemiyorum bence para olsa yani cok para olsa 2.5 gozum kapali veririm kesinlikle degecek gibi .
Buna ne dersin?

Ekli dosyalar

• Saat_1134456.jpg
    Saat_1134456.jpg
    64 KB · Görüntüleme: 50
Valla @Sailor kaptan param olsa veririm o parayı babamda para olsa neler alacak da biraz var gene saat :D Ben hali hazırda Casio G Shock Gd-110 kullanıyorum sağlam saat maşallah çok seviyom kendisini :D Dolar uçmadan önce 280 tl ye aldıydım şu an kaç para bakmak istemiyom

Birde ciddi bir konudan bahsedeyim.bu konuda senide etiketleyeyim gecen konusmustuk @alfhonso tabi bu forumda 18 yas ustu sigara kullanan arkadaslar icinde gecerli :) anlatacagim aletinde kesinlikle zararli oldugunu belirtir , hic sigara icmeyenlerin ozenmemesini ve belirli yas alti forumdaslarin konuyu es gecmesini rica ediyorum. Gecen hakan dedi sigaraya basladim yine vs bende basladim ara ara biraktim ara ara geri dondum en son kokudan kendimde rahatsiz olup bogazimda hafif hirilti baslayinca (ki gunde 3 ogun sonrasi hic olmadi maks 5 tane gunde icen biri olarak soyluyorum bunlari) daha once kalem seklinde elektronik sigara almistim ama zorluklari vs sinir olup bagislamisligim vardi. Gecen gun karsida gorunce dayanamadim bu sefer daha komplike bir cihaz aldim
images
siyah renginden aldim. Bi kac gun oldu daha hic sigara icmedim. Eger uzun kullanimda gercekten sigarayi tamamen biraktirirsa bu iletiyi hortlatir herkese tavsiye ederim

Valla @Sailor kaptan param olsa veririm o parayı babamda para olsa neler alacak da biraz var gene saat :D Ben hali hazırda Casio G Shock Gd-110 kullanıyorum sağlam saat maşallah çok seviyom kendisini :D Dolar uçmadan önce 280 tl ye aldıydım şu an kaç para bakmak istemiyom
Benim tum gunum kendimi telkin etmekle gecti bak oglum ihtiyacin yok alma diye 3200 etiket 2.5 birakirim diyince (ki netten baktim guzel fiyat) zar zor durdurdum kendimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...