Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Birde ciddi bir konudan bahsedeyim.bu konuda senide etiketleyeyim gecen konusmustuk @alfhonso tabi bu forumda 18 yas ustu sigara kullanan arkadaslar icinde gecerli :) anlatacagim aletinde kesinlikle zararli oldugunu belirtir , hic sigara icmeyenlerin ozenmemesini ve belirli yas alti forumdaslarin konuyu es gecmesini rica ediyorum. Gecen hakan dedi sigaraya basladim yine vs bende basladim ara ara biraktim ara ara geri dondum en son kokudan kendimde rahatsiz olup bogazimda hafif hirilti baslayinca (ki gunde 3 ogun sonrasi hic olmadi maks 5 tane gunde icen biri olarak soyluyorum bunlari) daha once kalem seklinde elektronik sigara almistim ama zorluklari vs sinir olup bagislamisligim vardi. Gecen gun karsida gorunce dayanamadim bu sefer daha komplike bir cihaz aldim
images
siyah renginden aldim. Bi kac gun oldu daha hic sigara icmedim. Eger uzun kullanimda gercekten sigarayi tamamen biraktirirsa bu iletiyi hortlatir herkese tavsiye ederim

benzer şekilde bende de boğazımda hırıltı ve bi iki merdiven çıkamama durumundan sonra bıraktım 3 gündür sigara içmiyorum hacı da bu tür ürünler de hoşuma gidiyor, nargile gibi geliyor bana

Günaydın otopark ailesi Noktalı yerleri dolduralım
"içinden geçmezlerse" bende birşey bilmiyorum :]]

Ekli dosyalar

• IMG_0645.JPG
    IMG_0645.JPG
    283.3 KB · Görüntüleme: 77
Arkadaşlar, kargonuzu kapıda teslim alırken kargo görevlisinin kapıda beklemesi gerekmez mi? Tüketici Hakları başkanı bekletin diyor. XXX kargo firması öyle bir zorunluluğu yok eğer ürün yanlış gönderildiyse şubemize gelip teslim edin diyor. Kapıda tutanak tutulmayacak mı ürün için diyorum. Şubede yapılır işlemler diyor.

Yani bu nasıl bir hizmet anlayışı anlamak mümkün değil. Bu zamana kadar nasıl gelmişsiniz akıl alır gibi değil.

Arkadaşlar, kargonuzu kapıda teslim alırken kargo görevlisinin kapıda beklemesi gerekmez mi? Tüketici Hakları başkanı bekletin diyor. XXX kargo firması öyle bir zorunluluğu yok eğer ürün yanlış gönderildiyse şubemize gelip teslim edin diyor. Kapıda tutanak tutulmayacak mı ürün için diyorum. Şubede yapılır işlemler diyor.

Yani bu nasıl bir hizmet anlayışı anlamak mümkün değil. Bu zamana kadar nasıl gelmişsiniz akıl alır gibi değil.

Benim direk başıma gelen olaydan örnek vereyim bi parfüm sipariş etmiştiö kargo bi geldi şişe darmadığın ses geliyor hemen kargoyu geri verdim ve kabul etmedim eğer almış olsaydım tutanak resim evrak ile uğraşacaktım çakal kargocu az daha kaçıyordu şuneye gitmek büyük şehirlerde zaten zulüm

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benim direk başıma gelen olaydan örnek vereyim bi parfüm sipariş etmiştiö kargo bi geldi şişe darmadığın ses geliyor hemen kargoyu geri verdim ve kabul etmedim eğer almış olsaydım tutanak resim evrak ile uğraşacaktım çakal kargocu az daha kaçıyordu şuneye gitmek büyük şehirlerde zaten zulüm

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Şöyle bir şey de var. Kargonun yanlış veya eksik gelmesi durumunda gönderici, ben ürünü eksiksiz ve doğru olarak yolladım derse ne olacak? Ayıkla pirincin taşını. Sanki ürünü cebe indirdik de yalan konuşuyoruz. Sonra tüketici heyeti vs. uğraş dur. Artık o kargo firmasıyla çalışan firmalardan bir şey almamayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
Şöyle bir şey de var. Kargonun yanlış veya eksik gelmesi durumunda gönderici, ben ürünü eksiksiz ve doğru olarak yolladım derse ne olacak? Ayıkla pirincin taşını. Sanki ürünü cebe indirdik de yalan konuşuyoruz. Sonra tüketici heyeti vs. uğraş dur. Artık o kargo firmasıyla çalışanlar firmalardan bir şey almamayı düşünüyorum.
Surat kargo?

Şöyle bir şey de var. Kargonun yanlış veya eksik gelmesi durumunda gönderici, ben ürünü eksiksiz ve doğru olarak yolladım derse ne olacak? Ayıkla pirincin taşını. Sanki ürünü cebe indirdik de yalan konuşuyoruz. Sonra tüketici heyeti vs. uğraş dur. Artık o kargo firmasıyla çalışan firmalardan bir şey almamayı düşünüyorum.
ben yurt içi kargoyla yaşaadım o sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...