Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
10 sn'de bitirirdim o labirenti. Hiç sapmadan dümdüz gidince çıkışa varılıyordu. :D

Benim telefonumda Fener marşı var filan demeyin KALP KIRARIM. Telefonu ele alana kadar herkes onu lacivert görüyor. Yeşile yakın bir mavi tonu vardı. Siyah rengi TR'ye getirilmemişti. Özelliklerini ve tasarımını en beğendiğim telefon buydu, bunu almıştım. Dağda kara düşüp kaybolmuştu, yarım saat aramıştım. Her hafta okulda 1 kez üst ranzadan yere taşa düşerdi, bana mısın demezdi. Suya, toza, şoka cidden dayanıklıydı. Arka kapakta kalın contası vardı. Her hafta yıkardım telefonu.
Ben genel olarak dedim fener marşı var diye akrabamda vardı ondan dolayı aklımda kalmış sana kasıtlı olarak demedim hocam zaten benim futbolla alakam yok hangi takımlı olduğun bile beni ilgilendirmez.Uzun lafın kısası muhabbet olsun diye demistim.Yanlış anlasildiysam kusura bakmayın lutfen:(

Ben genel olarak dedim fener marşı var diye akrabamda vardı ondan dolayı aklımda kalmış sana kasıtlı olarak demedim hocam zaten benim futbolla alakam yok hangi takımlı olduğun bile beni ilgilendirmez.Uzun lafın kısası yanlış anlasildiysam kusura bakmayın lutfen:(
ok. np. Hassas bir noktama geldi de, o yüzden yükseliverdim. Forumda mümkün oldukça futbol muhabbeti açmama sebebim bu işte :) Benim de böyle sıkıntılarım var ¯\_(ツ)_/¯

Instagram post by the car guy next door®_BaggeVNHy-1.jpg
Instagram post by the car guy next door®_Ba0oqJhHd-1.jpg

10 sn'de bitirirdim o labirenti. Hiç sapmadan dümdüz gidince çıkışa varılıyordu. :D

Benim telefonumda Fener marşı var filan demeyin KALP KIRARIM. Telefonu ele alana kadar herkes onu lacivert görüyor. Yeşile yakın bir mavi tonu vardı. Siyah rengi TR'ye getirilmemişti. Özelliklerini ve tasarımını en beğendiğim telefon buydu, bunu almıştım. Dağda kara düşüp kaybolmuştu, yarım saat aramıştım. Her hafta okulda 1 kez üst ranzadan yere taşa düşerdi, bana mısın demezdi. Suya, toza, şoka cidden dayanıklıydı. Arka kapakta kalın contası vardı. Her hafta yıkardım telefonu.

ok. np. Hassas bir noktama geldi de, o yüzden yükseliverdim. Forumda mümkün oldukça futbol muhabbeti açmama sebebim bu işte :) Benim de böyle sıkıntılarım var ¯\_(ツ)_/¯

forum içerisinde o kadar çok insan var ki kimse kimsenin hassas noktasını bilmek zorunda değildir.."geyik başlığı" altında herkes birbirini samimi gördüğü için o kadar çok konu hakkında konuşuldu ki buna futbolda dahil. KALP KIRMAYA DEĞMEZ !!

Son düzenleme:
Uyku tutmadı. Bende youtube actim. Gece gece ürpereyim korkayım istedim. WOW sinyalini dinledim. Tüylerim diken diken oldu. Birde hikayesini izledim okudum. İyice tuhaf oldum.. Tırstım uyurum şimdi..

Bizim taunusun alarm kumandasının olduğu anahtar kaybolmuş. 2 yedek anahtar daha durduğu için şuan sıkıntı yok ama merkezi kilit iptal. Ne dersiniz ben bir çözüm yolu uretemedim

forum içerisinde o kadar çok insan var ki kimse kimsenin hassas noktasını bilmek zorunda değildir.."geyik başlığı" altında herkes birbirini samimi gördüğü için o kadar çok konu hakkında konuşuldu ki buna futbolda dahil. KALP KIRMAYA DEĞMEZ !!
Cevabı verdim, derdimi de mümkün olduğunca anlatmaya çalıştım. Sanırım @Mehmet ile birbirimizi anladık, aramızda herhangi bir problem oluşmadan da konuyu pırıl pırıl kapattık ki telefona filan geri döndük. Kapanmış konuya yandan dahil olup bu şekilde daha fazla kaşıma derim.

Cevabı verdim, derdimi de mümkün olduğunca anlatmaya çalıştım. Sanırım @Mehmet ile birbirimizi anladık, aramızda herhangi bir problem oluşmadan da konuyu pırıl pırıl kapattık ki telefona filan geri döndük. Kapanmış konuya yandan dahil olup bu şekilde daha fazla kaşıma derim.

dediklerimin arkasındayım ben her zaman. kimse senin hassas konularını bilmek zorunda değil bilmeyen varsa doğru düzgün bir uslup ile durumu anlatırsın abimde bende ona göre davranırız sen karşındaki kişiye "kalp kırarım" diyorsan bende kapanmış dediğin konuya uyarıda bulunarak dahil olurum

Son düzenleme:
dediklerimin arkasındayım ben her zaman. kimse senin hassas konularını bilmek zorunda değil bilmeyen varsa doğru düzgün bir uslup ile durumu anlatırsın abimde bende ona göre davranırız sen karşındaki kişiye "kalp kırarım" diyorsan bende kapanmış dediğin konuya dahil olurum!!
İyi de, abinle mevzu çıkmamış, anlık sinirim zıplamış, ben de durumumu izah etmişim, o da uzatmamış, hatta msj.ımı beğenip geçip sağ olsun olgunlukla karşılamış. Konudan kopup dert edinse ben yine izahımı daha temiz yaparım. Çünkü dediğin gibi hassas konularımı bilmek zorunda değil.
Abinle ikimizin bir derdi olmadı anlayacağın. Ama belli ki gece gece senin canın mevzu istemiş aranıyorsun, gelip burada bana sarıyorsun. Haydi iş olma dalgana bak.

İyi de, abinle mevzu çıkmamış, anlık sinirim zıplamış, ben de durumumu izah etmişim, o da uzatmamış, hatta msj.ımı beğenip geçip sağ olsun olgunlukla karşılamış. Konudan kopup dert edinse ben yine izahımı daha temiz yaparım. Çünkü dediğin gibi hassas konularımı bilmek zorunda değil.
Abinle ikimizin bir derdi olmadı anlayacağın. Ama belli ki gece gece senin canın mevzu istemiş aranıyorsun, gelip burada bana sarıyorsun. Haydi iş olma dalgana bak.

insanın konuşmaları kişiliğini yansıtırmış ben başka birşey söylemiyorum hadi eyvallah..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...