Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslında loca tam da bu yüzden kapandı. Beğeni ve puanı yüksek olan, yani forumda sıkça ve uzun süreli takılanların girebildiği bir ortam haline gelince, üstelik hiç bir ceza, uyarı gibi işlemler olmadan rahatça istediğini söyleyebileceğin bir ortam olunca forum haliyle öldü. Herkes oraya gitti ve forum boş kaldı. Mümkün olduğunca başlıklara yorum yapmaya çalıştık ama forumda geyik ve muhabbet hiç dönmedi. Haliyle yeni gelecek olanlar ya da yeni gelenler daha da boş bir foruma geldi :D
Ha ben o dönemi bilmiyorum.Anlaşıldı eyv:)

Ya @Cenk abi sen bilirsin. Bu continin wintercontact ts860ı'nın 185/55 15 olanı sadece xl yük özellikli olanını gördüm o da pahalı epey. 205/55 16 olanıyla aynı para. İ10'a doğru düzgün lastik alabileceğimiz bi site var mı bildiğiniz :D conti ts860 düşünüyoruz fiyat uçuk olmazsa

Ya @Cenk abi sen bilirsin. Bu continin wintercontact ts860ı'nın 185/55 15 olanı sadece xl yük özellikli olanını gördüm o da pahalı epey. 205/55 16 olanıyla aynı para. İ10'a doğru düzgün lastik alabileceğimiz bi site var mı bildiğiniz :D conti ts860 düşünüyoruz fiyat uçuk olmazsa
Abim sizin yaz lastikleri ne durumda? Bir de şehir İstanbul muydu? Ona göre 4 mevsimlere yönelin diye çıkıntılık yapacağım.

Seal Inside her ebatında yoktu sitesine baktığımda. Sizin lastiklerde var mı?
16 da var olması lazım aldığımızda seal inside var dendi.Seal inside çivi vs girdiğinde yararlı birşey bana kalırsa.Özellikle lastik değiştirmeyi bilmeyenler için başlı başına tercih edilesi birşey

16 da var olması lazım aldığımızda seal inside var dendi.Seal inside çivi vs girdiğinde yararlı birşey bana kalırsa.Özellikle lastik değiştirmeyi bilmeyenler için başlı başına tercih edilesi birşey
Valla işte nedir diye çok da sorgulamamıştım. Az önce attığın linkten okudum ne olduğunu. Eğer varsa bereket versin :)

Son düzenleme:
185-55-15 ve 185-60-15 xl olarak geliyor Türkiye'ye kardeşim. Şanssızlığın mı desem ne desem bilemiyorum ama sadece senin ebat xl olarak geliyor. Conti'nin resmi sitesinde bilgilendirme bu yönde. O yüzden başka versiyonunu bulman zor gibi duruyor. https://www.continental-lastikleri..../otomobil/kis-lastikleri/wintercontact-ts-860
Bunun haricinde kolayoto ve hepsiburada sitelerinde çoğu lastik markası ve ebatları bulunabiliyor. Nokian ve goodyear bakabilirsin.

Son düzenleme:
Şu lanet petlas w651 çıktığından beri kış lastiği algısı tamamen değişti. Tanesini 215 liradan satıyorlar, haliyle tanesi 400 lira olan ts 860'a ya da 320 lira olan nokian'a nasıl para verdireceksin ? 43 lastik arasından 39'uncu olmuş petlas'a mahkum kaldık ya harbiden kafayı yiyeceğim.

Abim sizin yaz lastikleri ne durumda? Bir de şehir İstanbul muydu? Ona göre 4 mevsimlere yönelin diye çıkıntılık yapacağım.
Abi daha 3bin km yapmış conti eco contact var arabada fabrikadan gelen. Yoksa ben de bi düşünmedim değil 4 mevsim lastiği. Şehir de istanbul aynen.
185-55-15 ve 185-60-15 xl olarak geliyor Türkiye'ye kardeşim. Şanssızlığın mı desem ne desem bilemiyorum ama sadece senin ebat xl olarak geliyor. Conti'nin resmi sitesinde bilgilendirme bu yönde. O yüzden başka versiyonunu bulman zor gibi duruyor. https://www.continental-lastikleri..../otomobil/kis-lastikleri/wintercontact-ts-860
Bunun haricinde kolayoto ve hepsiburada sitelerinde çoğu lastik markası ve ebatları bulunabiliyor. Nokian ve goodyear bakabilirsin.
O zaman maalesef contiden başka lastik bakıcaz gibi duruyor
ABLAMDA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...