Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onu bunu boşver de abi iğrenç espri yapcam T Spark motor diyince aklıma gelen..
220px-Spock001.jpg

Olm yürü git la dhshsgsgs

Geçen gün park hâlinde 35 ALF 20 plakalı gri 156 gördüm, aaa müdür İstanbul'a gelmiş diye düşünürken aklıma geldi senin 20 harflerin solundaydı. :D

hahahaha aynen :D Denizlide önceden çok dikkat etmiyordum da aldıktan sonra dikkat etmeye başladım, 20 alf ile başlayan bi sürüü alfa varmış :D

Hocam şu mesajını görecek insanların %60'ında 0 km Dacia alacak durum yok. Sen diyorsun kampanyalı fokus :'D
Belki dizel+otomatik titanium almazlar ama en azından 1.6 atmosferik ya da nispeten 1.0 ecoboost uygun fiyatlara gelebilir. Hem yıl sonu geliyor hem üretimi duruyor. İnerse ancak bu dönemde fiyatı iyice dibe iner :D

Lastiğin araç üzerindeki duruşu bu:
jWo6jn.jpg

Bence jant olayına takılma, çünkü çok küçük yamukluklar vardı.
Senin araba yanlış hatırlamıyorsam yay vardı. Yani hafif basık araçta bence göze batacak bir durum olmaz.
Piste sakın normal lastikle girme, ben izmir ülkü'ye girdiğimde toplam 15. turda falan sağ ön lastikten parça kopmuştu.

jantların güzelliği :cool::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Aklıma şöyle bir şey geldi. Vural Ak ile konuşulup kendi arabaları ist parkda test edilse. Bundan o da keyif alacaktır. Focus rs mk1 , diablo, 911R, sls amg black series di sanırım ve daha bi sürü ikonik makina var adamda..

Günaydın, Lastik değiştirmeye gittim, lastik kalmamaış ellerinde, Petlas lastik üretimini kışlığa taşımış :)
Şansıma bak. Snowmaster w301 kışlık lastiği 145 liradan veririk dediler.. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...