Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayır kaza da masum bi şey değil ki 7-8k arası tutan bir kaza.Hadi bizim kazamız yetkili serviste filan yapıldı satın alacak kişi bilerek alır da yeni sistem filan böyleyse 2.eli iyice eleyip sık dokumak lazım.Bi de %100 biz suçluyuz tutanakta.

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yani Allah düşürmesin ama clio yu almadan önce 2.el olayında ne arabalar ne biçim tiplerle karşılaşıtm bir bilsen.Ben de mesafeliyim 2.el arabaya

Her ay her gun fikrim degisiyor degistiriliyor degistiriyorlar. Ama kesin olarak soyleyebilecegim tek sey araba 100 bin e dayandi artik gitme zamaninin geldigi
1-9-1024x680.jpg

Sıfırı 170 bin ama çok az kullanılmışları neredeyse XV fiyatına, hepsinin garantisi de devam ediyor. Kullanıcı kitlesi abuk subuk değildir diye düşünüyorum, XV'nin vs. gördüğüm kadarıyla değil zaten.

Merhaba
Arkadaşlar, daha öncede yazdımda , kimse görmedi sanırım.
Yedigöller gitmeyi planlıyorum haftasonu günübirlik.
Kızımı doğaya çıkarıcam. ayrıca hanımla biraz istanbuldan kaçıcaz. Tabi küçük kızımız buna izin verirse.
Varmı yol üstü tavsiyeleriniz.
Aha buda yol

Son düzenleme:
Kaç gün sonra gelen cevap :) O ne ya. 6 günmü .
Sorma, ona da ayrı bir ayar oldum. Telefonla müşteri hizmetlerini aradım ' biz buradan cevap veremeyiz sitede bize sorun kısmından sorunuzu sormalısınız. 1 - 24 saat arasında size dönüş yapacaklar ' dediler ama kaç günde ancak dönüş yaptılar. Onda da zaten verdikleri cevap belli. Bu kadar salak bir müşteri hizmeti olmaz.

Sorma, ona da ayrı bir ayar oldum. Telefonla müşteri hizmetlerini aradım ' biz buradan cevap veremeyiz sitede bize sorun kısmından sorunuzu sormalısınız. 1 - 24 saat arasında size dönüş yapacaklar ' dediler ama kaç günde ancak dönüş yaptılar. Onda da zaten verdikleri cevap belli. Bu kadar salak bir müşteri hizmeti olmaz.

Her moku satınca, tabi doğal olarak hepsine kafaları basmıyor. Nokian 2017 veriyorlarmış işte 2 hafta eksik 2 hafta fazla olsun. Önemli olan ucuz olsun.

Her moku satınca, tabi doğal olarak hepsine kafaları basmıyor. Nokian 2017 veriyorlarmış işte 2 hafta eksik 2 hafta fazla olsun. Önemli olan ucuz olsun.
Öyle de 11 ay önceki lastikte 2017, 1 ay önceki taze üretim lastikte 2017. Bana geçtiğimiz kış üretimli lastiği göndermeyeceklerini bilemem ki. Kolayoto'da hafta ve yıl olarak direkt bilgi yazıyor ama bunlar yazmıyor da söylemiyor da.

@InsurTech hocam Sigortacıydı galiba belki yardım edebilir

5664 hasar sorgulama hattı, Sigorta Bilgi Merkezine bildirilen trafik ve kasko poliçelerinden açılan hasar kayıtlarını sisteme işler.

Yukarıdaki sorunun cevabı şu olabilir. Plakası sorgulanan araç karşılıklı kazaya karışmıştır. %100 kusur kendisinde olduğu için karşı taraf o aracın trafik sigortasından hasar kaydı açtırmış ve hasarını tazmin etmiştir.
Dolayısıyla SBM aracın kazaya karıştığını bildirir fakat karşı tarafın zararı karşılandığı için plaka sorgulanan araca ait tutar yazmaz.

Hepsi burada ile lastik alınca nerde monte etcekler ?
Kolayoto.com'dan alınca Türkiye'nin 81 ilinde anlaşmalı olduğu otomobil lastikçilerine ürünü gönderiyor. O lastikçiler ürün gelince seni arıyorlar ve sökme-takma işlemini gerçekleştiriyorlar. Hepsiburada.com ise verdiğin adres neresiyse oraya yolluyor. Ev adresiyse evine yolluyor. Benim hem sökme-takma hem de depolatma için kullandığım başka lastikçi olduğu için kirli lastikleri arabaya koyup oraya götüreceğime eve gelen temiz lastikleri koyup kendi lastikçime götürürüm daha iyi diye düşünmüştüm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...