Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O zaman outlet araç kovalamak lazım abi, sıfır araç fiyatları inanılmaz pahalı. Gene de ikinciel temiz araçlar olabiliyor gerçekten 20K kmde vs. onlara da bakmak lazım.
Sen bütçe belirle sahibindeni ikiye böleriz abi :D
Yok ikinci el almayacagim kesinlikle :) hani kendi arabami satim ertesi gun geri alim onada guvenmem benim icin cok tehlikeli sular gerek yok

Abi çok aşırı temiz 3.20ied ler oluyor bütçeni bilmiyorum ama yaşama sevincin yerine gelir yeminle :D
Ya benim kafa inanilmaz farkli.bahsettigin modelin benim gozumde scirocco leon ibiza s2000 rx8 vb apacilerden en ufak farki yok. Hani cidden sogudum o arabadan ama evet elimin altinda ve yurtdisinda olsam asik olacagim bir araba. Butce kisitlamasi degiskenlik gosteriyor acikcasi yuzde yuz su bu diyemem .
Kendi fikrimde su bu saatten sonra gazlamak istersem kucucuk ibiza almam veya bir araci alip yuklemeye kalkismam cunku ugrasasim yok. Eger cok canim cekerse 0 km ucuz bir mx5 alir haftasonlari turlarim benim icin olay bundan ibaret :) bunun turevi icinde 4 kapili guclu bir sedanda da gozum yok az yaksin artik yeterli :)

Ya volvo dusunuyorum ama gene servis agi vs sikinti cekecegime eminim. Ama aklimda olan markalardan .almayacaklarimi belirledim bakalim hayirlisi
İstanbul'da servisi var abi sonuçta bence sıkıntı çekmezsin
Bu arada 2017 Ocak-Şubat gibi V40 bakan tanıdığımız bir kaç bayi arasından en ucuz fiyatı Kocaeli Akgün'den almıştı.O zamanlar Mersindi sanırım standart incription arabaya 118k isterken Kocaeli Arkas 111k ya incription+intellisafe paketli araba vermişti(intellisafede adaptif cc kör nokta uyarı falan filan var)

İstanbul'da servisi var abi sonuçta bence sıkıntı çekmezsin
Bu arada 2017 Ocak-Şubat gibi V40 bakan tanıdığımız bir kaç bayi arasından en ucuz fiyatı Kocaeli Akgün'den almıştı.O zamanlar Mersindi sanırım standart incription arabaya 118k isterken Kocaeli Arkas 111k ya incription+intellisafe paketli araba vermişti(intellisafede adaptif cc kör nokta uyarı falan filan var)
Ya olay istanbul degil sehir disinda olsam sikintida cekebilirim belki. Bakalim dedigin aklimda olsun arkas denizcilik firmasi zaten firma olarak tuzlanin ilerisine tasinmislardi isim dusecek seneye bi bakivereyim

A101 ve bime antifriz geliyor. Biri plenty diğeri heron marka. Var mı deneyimleyen aramızda?

A101 antifrizli 5lt camsuyunu hesapliya getiriyor alınabilir.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bugün hasar kaydını öğrenelim diye tramer sorguladık miktar çıkmıyor neden acaba.Gitti 7 tl.Yarın sigortacıyı ararız artık.
80e6d7ebc3a6c2a3d9010be44b4a9e0f.jpg

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@InsurTech hocam Sigortacıydı galiba belki yardım edebilir
Hayır kaza da masum bi şey değil ki 7-8k arası tutan bir kaza.Hadi bizim kazamız yetkili serviste filan yapıldı satın alacak kişi bilerek alır da yeni sistem filan böyleyse 2.eli iyice eleyip sık dokumak lazım.Bi de %100 biz suçluyuz tutanakta.

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...