Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Megane veya C4 geldi aklıma ama bu fiyatlara temizi bulunur mu bilmiyorum
Megane 2'ler olabilir bakıyorum birkaç gündür ama çoğu folloş olmuş araçlar. C4 sorunsuz mudur biraz çekinceliyim ?
Hocam o paraya C segmenti dizellerin hemen hepsi perişandır. Sizi de perişan eder. Direk D sınıfı araç düşünün derim. Onların piyasası daha düşük oluyor ve km'yi uzun yolda yapıp daha az eskimişini bulmak mümkün.
Edit:
şu an çok bakmaya fırsatım yok ama şu tarz arabalar bolca var: https://www.sahibinden.com/ilan/vas...is-firsat-araci-full-plusfull-469611875/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...rdoba-1.4-tdi-style-124-binde-482266738/detay
B+ segment olsa da cordoba nasıldır ?

Pistin üzerinde kırmızı bayrak sallama noktaları olması gerekmez mi?

Şahsi düşüncem bu direkt ihmal

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Zaten bayrak sallayan kişiler normalde var ama pistin bu noktasında bir ihmal var gibi gözüküyor
Pistin başlarında genelde pek kaza olmadığı için görevliler olmayabilir, yada kazayı görüp ilerideki noktadan geliyorlardır 70küsur viraj var hepsinde her an hazır adam bekletmek zor olabilir

@Sailor Senin araban Volvo V40 T3 İnscription ve ya R design donanım(makyajlı 2.el ya da şubatta filan bakarsan Volvo bayilerinin elinde kalıyor 2-3 v40 geçen sene Kocaeli'de ellerinde 3 tane kalmıştı baya ucuza vermişlerdi)
Ya da Ds5 1.6 Thp D-Sport
Ya volvo dusunuyorum ama gene servis agi vs sikinti cekecegime eminim. Ama aklimda olan markalardan .almayacaklarimi belirledim bakalim hayirlisi

O ic mekanla hic sanmiyorum ya mazdanin servis agina katlanma sebebim tamamen ic mekan.subaru olursa dertlerim buyur net :) hayirlisi bakalim gundem hep degisiyor malum bu fiyatlari verirken insanin sayisiz defa dusunmesi gerekiyor
Ben yenisini demistim ama :oops:. Yenisinin içi ateşşşş bence bi bakıver araba baz donanımda bile gırtlak o_O.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...