Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu servis kiliflarindan kullanan var mı? Ben onların kumaşını naylon gibi sanıyordum ama lakos tişört gibi delikli delikli hoşuma gitti. Bizim arabanın da sol şoför kapısı hafiften yırtık. Ya kılıf ya da servis kılıfı düşünüyoruz hangisi mantıklı?

Bu servis kiliflarindan kullanan var mı? Ben onların kumaşını naylon gibi sanıyordum ama lakos tişört gibi delikli delikli hoşuma gitti. Bizim arabanın da sol şoför kapısı hafiften yırtık. Ya kılıf ya da servis kılıfı düşünüyoruz hangisi mantıklı?
Böyle ama kumaşı bi hoşuma gitti. Lakos tişört gibi delikli delikli. Hiç kullanmadık öyle o olmazsa kılıf takılacak. Hangisini önerirsiniz? Bide kılıfın düz siyahları var ama servis kılıfı gibi olanların düz siyahı yok
Hocam benim önerim normal kılıf alıp takmanız(taktırmanız) olur. Böyle logosuz filan, Symbol'un üstünde sırıtmayacak, tercihen siyah ve yakın tonlarında bir kılıf öneririm. Açık renk olursa lekesi filan çok uğraştırır çünkü. O servis kılıflarında sanki örtü serili sehpaya masaya oturur gibi hisseder insan kendini ya allahaffetsin :D

zaten yanıcaz be kaptan bi pizzanın lafı mı olur
modaya kop gel
images

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...