Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1 haftadır pederin bağırsak rahatsızlığından dolayı hastanedeyim.5 yıldır tıp fakültesindeyim neredeyse 600-700 gün hastanede olsam da 1 hafta refakatçilik 5 yıldan daha zor geldi.Biraz darlandım napıyorsunuz?
Geçmiş olsun doktor. Allah acil şifalar nasip etsin inşaallah. Sevdiğini beklemek zordur, Allah sabır versin.

Geçmiş olsun doktor. Allah acil şifalar nasip etsin inşaallah. Sevdiğini beklemek zordur, Allah sabır versin.
Allah şifa versin geçmiş olsun.
Geçmiş Olsun doktorum , Allah sifa versin .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sağolun ciddi bir problemimiz yok ama tetkikleri yaparız ederiz diye öğrenci halimizle söylemek kolaymış.Hasta-hasta yakını olunca ne kadar zor olduğunu görünce kafama bir dank etti.Öyle yani biraz olsun kafa dağıtmak istedim dinlediğiniz için teşekkür ederim

Sağolun ciddi bir problemimiz yok ama tetkikleri yaparız ederiz diye öğrenci halimizle söylemek kolaymış.Hasta-hasta yakını olunca ne kadar zor olduğunu görünce kafama bir dank etti.Öyle yani biraz olsun kafa dağıtmak istedim dinlediğiniz için teşekkür ederim
Rica ederim doktor. Doktorlar için bir yakınını beklemek, bir de yakınını ameliyat etmek acayip zor bir şey. İyi bilirim bu hisleri. Allah çaresiz dert vermesin her şey halledilir hayırlısıyla.

1 haftadır pederin bağırsak rahatsızlığından dolayı hastanedeyim.5 yıldır tıp fakültesindeyim neredeyse 600-700 gün hastanede olsam da 1 hafta refakatçilik 5 yıldan daha zor geldi.Biraz darlandım napıyorsunuz?
Geçmiş olsun anneanemin rahatsızlığından dolayı bizde uğraşıyoruz hastanelerde son günlerde Allah şifa bekleyenlere şifa nasip eylesin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...