Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1 haftadır pederin bağırsak rahatsızlığından dolayı hastanedeyim.5 yıldır tıp fakültesindeyim neredeyse 600-700 gün hastanede olsam da 1 hafta refakatçilik 5 yıldan daha zor geldi.Biraz darlandım napıyorsunuz?
Doktorum inşallah tez zamanda sağlığına kavuşur baban. Hastane ortamı cidden gerici ve yorucu. En sinir bozanları da sağlık meslekten staja gelen liseliler

Günaydın herkese, alkole ara verdiğimi bildirmekten mutluluk duyar, yazılı belge olarak şu yorumun burda durmasının bana motivasyon sebebi olacağını beyan ederim
Ben baya yogunluktan birakmis gibi oldum ya. Cikayim iki demleneyim diye vakit yaratamadim yavas yavas usengeclikle yogurunca ayda bir bardak gibi seviyeye geldim onuda tam bitiremiyorum. Simdi elektronik sigarada garip tatlar verio onada useniyorum bakalim birakirsam tamamen mis

bence de yok artık bugün e sigara içen yarın neler yapmaz....
a1ppNQ.jpg
bendeki bu. Oyle 2 3 pilli hayvan gibi sacma sapanlardan degil basit ama etkili diyebilirim

Bugun bisikletle tura ciktim , yolda tarihi bir su kemeri vardi . talihsiz bir restorasyon geçirmiş . Taşlarla örülmüş kemere perde beton atmislar . İstinat duvari gibi duruyor .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Türkiyede tarihe saygı işte. Daha nereler nereler heba oldu böyle malesef

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...