Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Almadın mı daha bisiklet
Yok henüz degil, ve tabiki bu sure içinde birçok sey ogrendim buna bagli olarak cokca fikir degistirdim . Mosso Legarda 1721 son kararim :) 810TL ye ankara bayisi satiyor n11 uzerinden . Kullanicilarin yorumlari oldukça iyi . BF olsun baska siteler olsun hakkinda iyi şeyler duydum . Bircok hediyesi var ayni zamanda . Bu fiyata bagli olarak izmitteki 2 bayi ile pazarlik yaparım :) 15 tatile dogru alirim .Hem kış sezonu pazarlık daha da etkili olur muhtemelen durgun piyasada saticı beni reddedemeyecektir :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çok zevklidir arazide bisiklet sürmek :D kilo sıkıntım olmadan önce hep sürerdim
Keyifli keyifli suruyordum ama tek basimaydim , parkurun sonuna dogru pek tekin gelmedi . Araba icinde uyuyan bir insan vardi . Bende geri dondum .Birdhaakine duzboru panpamla gideriz :D

Yok henüz degil, ve tabiki bu sure içinde birçok sey ogrendim buna bagli olarak cokca fikir degistirdim . Mosso Legarda 1721 son kararim :) 810TL ye ankara bayisi satiyor n11 uzerinden . Kullanicilarin yorumlari oldukça iyi . BF olsun baska siteler olsun hakkinda iyi şeyler duydum . Bircok hediyesi var ayni zamanda . Bu fiyata bagli olarak izmitteki 2 bayi ile pazarlik yaparım :) 15 tatile dogru alirim .Hem kış sezonu pazarlık daha da etkili olur muhtemelen durgun piyasada saticı beni reddedemeyecektir :)

Yeni yılda bisikletlere zam gelicek deniliyor ama belki bu o zamana eski sezon olacağı için çok fazla bir fiyat yansıtmazlar. Dediğin gibi bide sezonu olmayınca biraz daha pazarlık etme şansın olur. İyi bir karar kılmışsın bence bisiklette yine o zamana kadar araştırır bakarsın ara ara :)

Buda fiyat detayları. Euro kuru:4.60

Araba ham olarak pek ucuz değil ama devlet...
Bu arada sen nasıl bir hatersın anlamadım gitti allah akıl fikir versin.
Sanırsın sanki tek bu arabaya vergi var. Kapısı bile düzgün takılmamış yolda tutunamayan arabaya sırf vw diye destekleyip etrafa saldırıp millete hater deme. Allah akıl fikir vermiş ki bu arabanın verginin dışında da pahalı olduğunu görebiliyorum.

Sanırsın sanki tek bu arabaya vergi var. Kapısı bile düzgün takılmamış yolda tutunamayan arabaya sırf vw diye destekleyip etrafa saldırıp millete hater deme. Allah akıl fikir vermiş ki bu arabanın verginin dışında da pahalı olduğunu görebiliyorum.
:D:D:D:D:D:D:D:D:D sanki ben ucuz dedim :D:D:D. Yazdıklarımı daha okuyamıyorsun galiba.

Hadi iyi geceler şu efsane videoyu uzun zaman önce çokça izlemiştim, gene gündeme gelmişken sizle de paylaşayım.

VAG arabaların arkasını o kadar hafif yapmaya başladı ki pandülle drift bile yapılır yemin ederim, bu nedir yav.
Çok net iyi tespit hocam. Eskiden önden kayıyorlar diye eleştirilirdi arabaları. :)
Jetta kullandım arkadaşın eski octisine bindim o kadar bide buna bakıyorsun harbiden kalite farkı ortada.
Bu kalitesizliği siz eleştirince beğeni ben eleştirince hater oluyorum bide :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...