Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Keyifli keyifli suruyordum ama tek basimaydim , parkurun sonuna dogru pek tekin gelmedi . Araba icinde uyuyan bir insan vardi . Bende geri dondum .Birdhaakine duzboru panpamla gideriz :D

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Arazi hiç bir vasıta ile yada yaya ile tek olmaz kenlikle yapma bir daha birde öutlaka acil durum cantası yap kendine çıkarken nette bol bol video ve yazı var bu işler için

Bendeki farlar o dediğinden değil abi.Tekno donanımda gelen far o.Dediğin gibi bir tarafı daha parlak bende de öyle yolda avantajını yaşıyorsun.

Alamadın mı daha? Elini çabuk tut kanka. Lastikçiler 1 haftaya kalmaz fiyatlara bindirirler.
Yok ben almiyorum kis lastigi haci ihtiyacim olmadi daha
Vallaha mı? İyi diyorlardı ama?? Tavsiye ver hacı o zaman :) Bir de neden çöp, merak ettim.
Bu tur ufakliklar guneste catlama yapiyor. En iyi olanlari harici akuye baglanabilen . Icindeki pil sismesi genelde hepsinde oluyor. Birde butunlesik gps i olursa videona hizinida ekleme sansin olur. Xiaomi tavsiye ederim gece gorusu serit takibi falanda var birebir test ettim gelecek ay alicam ondan.

9DlDPQ.jpg
hayalimdeki ford

Yok ben almiyorum kis lastigi haci ihtiyacim olmadi daha

Bu tur ufakliklar guneste catlama yapiyor. En iyi olanlari harici akuye baglanabilen . Icindeki pil sismesi genelde hepsinde oluyor. Birde butunlesik gps i olursa videona hizinida ekleme sansin olur. Xiaomi tavsiye ederim gece gorusu serit takibi falanda var birebir test ettim gelecek ay alicam ondan.
Hmm. Harici aküye nasıl bağlanıyor ki? O zaman senin almanı bekleyeyim :D Dediğin ürünün linki var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...