Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
El arabasıylan yan verrik
6952676-1420.jpg

Puahahzdksjsjsn

Hard kış ara tatile denk geliyor akıcazzz

Ah ah okul bitse Tus var, Tus bitse uzmanlığı var.. Doktorların işi zor. Ama sabredebilirsen karşılığını büyük alıyorsun :D
O büyük balığı tutmak hedefim ama buna ulaşan yolda da hayatı yaşamaya çalışıyorum.Beklemek en büyük hata çoğu hekim bunu yapıyor.Cebine para girince nasıl harcayacağını bilemiyor.Çünkü 15 yıldır neye kullanılır bilememiş

O büyük balığı tutmak hedefim ama buna ulaşan yolda da hayatı yaşamaya çalışıyorum.Beklemek en büyük hata çoğu hekim bunu yapıyor.Cebine para girince nasıl harcayacağını bilemiyor.Çünkü 15 yıldır neye kullanılır bilememiş
Okumak okumak sürekli okumak.. Normal şartlarda dediğin çok doğru. Benim de kişisel olarak prensibim bu yönde. Ama bir çok doktorun eğitim hayatına şahit olduğum kadarıyla ciddi anlamda asosyalleşiyorlar. Sosyalleşmek isteyenlerin bazıları da vakit bulamıyor. Hastane dışında başka bir hayat yokmuş gibi bir duruma kapılıyorlar. Yaşlar 40 küsür olunca bu durumdan uyananlar oluyor. Ama genel manada doktorların kafası başka bir kafa.

Okumak okumak sürekli okumak.. Normal şartlarda dediğin çok doğru. Benim de kişisel olarak prensibim bu yönde. Ama bir çok doktorun eğitim hayatına şahit olduğum kadarıyla ciddi anlamda asosyalleşiyorlar. Sosyalleşmek isteyenlerin bazıları da vakit bulamıyor. Hastane dışında başka bir hayat yokmuş gibi bir duruma kapılıyorlar. Yaşlar 40 küsür olunca bu durumdan uyananlar oluyor. Ama genel manada doktorların kafası başka bir kafa.
Ben öyle olmamak için çabalıyorum.Hekim olmak oku biten bişey değil. Her zaman okurken hayatı yakalamak önemli bence.Dediğin gibi çok fazla cins doktor var.Okuuuu okuuuu kafanı kaldır yaşamaya çalış.. Geçti borun pazarı.. Bir sürü 20k üstü para kazanıp altında captur olan.Üstünde mor lacoste tişört altında yeşil sarar pantolon dolanan hocalar var.Neden giyinmeyi bilmiyor.Hiç düşünmemiş.. Örnek çoğaltılabilir..

Son düzenleme:
Ben öyle olmamak için çabalıyorum.Hekim olmak oku biten bişey değil. Her zaman okurken hayatı yakalamak önemli bence.Dediğin gibi çok fazla cins doktor var.Okuuuu okuuuu kafanı kaldır yaşamaya çalış.. Geçti bolu pazarı.. Bir sürü 20k üstü para kazanıp altında captur olan.Üstünde mor lacoste tişört altında yeşil sarar pantolon dolanan hocalar var.Neden giyinmeyi bilmiyor.Hiç düşünmemiş.. Örnek çoğaltılabilir
Bence de öyle.. Abim uzmanlığını yaptığı zamanlar hayatı yaşamak için çok uğraşırdı. Ama hep kısıtlı vakit ve enerjisi kalıyordu. Uzmanlığı aldıktan sonra rahatladı, evlenene kadar istediği şekilde gezip tozdu. Ama evlendikten sonra işlerinin yoğunluğuyla birlikte hayatı sadece haftasonları Gs maçını tribünden izlemekle sınırlı kalan bir hale büründü. Hakkıyla işini yapıp hakkıyla para kazanan bir doktor olmak istiyorsan cidden çok çaba sarf etmen gerekiyor. İnşaallah sen de emeklerinin karşılığını alırsın doktorum.

Bence de öyle.. Abim uzmanlığını yaptığı zamanlar hayatı yaşamak için çok uğraşırdı. Ama hep kısıtlı vakit ve enerjisi kalıyordu. Uzmanlığı aldıktan sonra rahatladı, evlenene kadar istediği şekilde gezip tozdu. Ama evlendikten sonra işlerinin yoğunluğuyla birlikte hayatı sadece haftasonları Gs maçını tribünden izlemekle sınırlı kalan bir hale büründü. Hakkıyla işini yapıp hakkıyla para kazanan bir doktor olmak istiyorsan cidden çok çaba sarf etmen gerekiyor. İnşaallah sen de emeklerinin karşılığını alırsın doktorum.
İyi dileklerin için teşekkür ederim abi:)

Ona da dursun başgan taş koydu :/

Güzel donanımlar abi. Şimdi bizde afl+ farlı ve sunrooflu ve aynı zamanda mercekli halajon+sunroofsuz insignia da var. Geceleyin şehir içinde akarken sunroof,geceleyin gazlarken de alf+ farların farkını anladım :)
O değil de, şimdi aklıma geldi. Sunroof'ların akıbeti bu meşhur dolu yağışlarında ne oldu? Tavanlar göcük içinde kaldı, ön camlar patladı, liftback arka camlar da aynı. Sunroof'lar ??

Ona da dursun başgan taş koydu :/
Sorma, adam külliyen zarar bize yemin ediyorum. Teknik direktörü de değiştirmediler. Bjk maçını bekliyorlar, bjk bize atlasın sonra değiştirirz diyorlar tahminimce. Pırıl pırıl kafalar yemin ediyorum bomboş.

O değil de, şimdi aklıma geldi. Sunroof'ların akıbeti bu meşhur dolu yağışlarında ne oldu? Tavanlar göcük içinde kaldı, ön camlar patladı, liftback arka camlar da aynı. Sunroof'lar ??
Abi bizim şirkette cam tavan olan arabalara gram birşey olmadi ama yaninda bulunan cam tavansız arabalar göçük içindeydi. En basit örnek anneannemlerin garajında gemen her araç göçük icinde kalırken anneannemin Q3'ünde cam tavan olduğu icin tavanda hiç göçük yoktu.

Babamın arkadasında honda civic sedan var göçük muhabbeti olan son kasadan
Anadolu yakasında yakalanmış doluya sunroof da patlamış ne yazık ki

Son düzenleme:
Abi bizim şirkette cam tavan olan arabalara gram birşey olmadi ama yaninda bulunan cam tavansız arabalar göçük içindeydi. En basit örnek anneannemlerin garajında gemen her araç göçük icinde kalırken anneannemin Q3'ünde cam tavan olduğu icin tavanda hiç göçük yoktu.
Babamın arkadasında honda civic sedan var göçük muhabbeti olan son kasadan
Anadolu yakasında yakalanmış doluya sunroof da patlamış ne yazık ki
Ben malatyadayım abi :) ama bizim picasso olsaydı. Ön cam 4500 tl panoramik Allah bilir. Arabanın normal fiyatının çeyreğini cama verirdik :D
Yani diyorsunuz ki sunroof da ön cam gibi markaların tasarımlarına bağlı. Küçüğü bombelisi patlamayıp daha düz veya büyük tasarlanmışları dağıldı... Sunroof'lar öyle patlasa günahı ne kadardır bir bilginiz var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...