Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E sabah geldiğinde geceden kalan görüntü nolcak ya da tam kazadan sonra döngüye uğrarsa nolcak bizdeki şansı biliyon abi olur mu olur yani :D
vallahi hicbilmiyorum bak onu. Bildigim araba park halindeyken olan kazalari sarsintidan anlayarak farkli yere kisa sureli kayit yaptigi .bahsettigini bilmiyorum

@yaso @bt Beyler, nokian wr d4 alamadım. Zonguldak'ta bulamadım ve şehir dışına çıkmam gerekiyordu. Netten satın alma olayına da peder bey sıcak bakmadı. O yüzden ben de ts 860 aldım. Sök-tak-balans + lastik depolatma parası içinde.
Benimle benzer bir mağduriyet yaşayan bir arkadaşımız daha :) Eniştem de Mazda için tam tersini yaşadı. Netten satın alacaktı, bayiden alım daha ucuza gelmiş, Nokian alacak :D

Benimle benzer bir mağduriyet yaşayan bir arkadaşımız daha :) Eniştem de Mazda için tam tersini yaşadı. Netten satın alacaktı, bayiden alım daha ucuza gelmiş, Nokian alacak :D
Bayi burada olsaydı nokian deneyecektim. Ama şehir dışında olunca bu yağmurda çamurda gidip arabada lastik taşımak sıkıntı olacaktı. Malum focus öyle pek geniş değil, arka koltukları falan yatırmam gerekecekti. Mazot parası + sök-tak-balans + depolatma ile beraber nokian, ts 860 ile aynı fiyata denk geliyordu bana.

"Zaten 3 kuruş paraya çalışıyorum" diye bahsettiği kazancının bile hakkını vermeyen, iş ahlakını çoktan bitirmiş şerefsizlerin allah bin belasını versin. Bu forumda böylesi varsa onların da versin. Valla çirkinleşen ben değilim, memleket iyice şerefsiz haysiyetsiz diyarı oldu.

"Zaten 3 kuruş paraya çalışıyorum" diye bahsettiği kazancının bile hakkını vermeyen, iş ahlakını çoktan bitirmiş şerefsizlerin allah bin belasını versin. Bu forumda böylesi varsa onların da versin. Valla çirkinleşen ben değilim, memleket iyice şerefsiz haysiyetsiz diyarı oldu.
Hayırdır inşaallah hocam ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...