Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yine tıkanır bence :D Bu tıkanıklıkların en büyük sebebi sık sık şerit değiştirenler sağda çıkması lazım ki son ana kadar solda bekleyenler. En büyük etken bir de bu.
2.si de Ankara hariç (sarı yandı mı korna yiyorsun) ışıklarda ciddi hantal takılıyoruz. C3 ile ışıklardan ilk ben kalkıp gidiyordum o kadar da olmamalı.
Bahsettiğim tıkalı trafikte şerit değişimi zaten mümkün değil. Ben E-5'te iki aynamı aynı anda hafif çarparak kapattığımı bilirim. O sıkışıklıkta da aynalara bakarken öndeki Focus'a dokundurmuştum. Bir hışımla döndü arkasına ama kapıyı açamazdık ki :) Az ilerledi, baktım, zaten 1.viteste rölanti hızında dokunmuştum, bişey yok devam diye işaret ettim, selamlaşıp devam etmiştik. Öyle sıkışık trafikte sağda bekle solda bekle yol ver gibi seçenekler yok oluyor. :)
İstanbul'da sarı ışık yanmaz, yıllardır kırmızıdan direk yeşile geçiyor. Sarı sadece yeşilden kırmızıya geçerken var. İstanbul'da ışıkta oyalanmak gibi bir kavram zaten yok. 2sn. oyalandıysan linç yememek için araban bozulmuş gibi yapacaksın :)

Beyler, ne tarz cüzdan kullanıyorsunuz?
Benim için kaliteli deri olması ve küçük de olsa bozuk para gözü bulunması şart. Cepte para taşımam. Cüzdanım sürekli cebimde olduğu için çok hantal portföy cüzdanları tercih etmem.
Şu anki cüzdanımın markası Cotton Bar. Hatta şu cüzdanın taba renklisini kullanıyorum.
upload_2017-11-20_23-19-13.png

Hatta şu cüzdanın sağ tarafında bozuk para gözü olanı
upload_2017-11-20_23-26-5.png

Son düzenleme:
Selam herkese. Bir konu vardı arama kısmında da arattım ama bulamadım, doğru kelimeyi yazmadım sanırım.
Ampul tavsiyeleri konuşuluyordu, hatta biri hangi aracın hangi farında ne tip ampul kullandığını yazan bir site atmıştı. Bıdığın ampulünden memnun değilim, kısalar yetersiz geliyor. H4 olması lazım. Tavsiyeler internette philips night vision veya osram night breaker üzerinde odaklanıyor gibi duruyor.
Osram night breaker laser ve benim başlık açtığım, hali hazırda kullandığım philips xtreme vision %130 modelinin yeni ve üst versiyonu olan philips racing vision %150 iyidir hocam.

Bahsettiğim tıkalı trafikte şerit değişimi zaten mümkün değil. Ben E-5'te iki aynamı aynı anda hafif çarparak kapattığımı bilirim. O sıkışıklıkta da aynalara bakarken öndeki Focus'a dokundurmuştum. Bir hışımla döndü arkasına ama kapıyı açamazdık ki :) Az ilerledi, baktım, zaten 1.viteste rölanti hızında dokunmuştum, bişey yok devam diye işaret ettim, selamlaşıp devam etmiştik. Öyle sıkışık trafikte sağda bekle solda bekle yol ver gibi seçenekler yok oluyor. :)
İstanbul'da sarı ışık yanmaz, yıllardır kırmızıdan direk yeşile geçiyor. Sarı sadece yeşilden kırmızıya geçerken var. İstanbul'da ışıkta oyalanmak gibi bir kavram zaten yok. 2sn. oyalandıysan linç yememek için araban bozulmuş gibi yapacaksın :)

Ben böyle şeyler tecrübe etmedim istanbul da farklı bir istanbulda mıyız? :D

Rasim Ozan Kütahyalı denen herifi beyaz futboldan kovmuşlar sonunda çok şükür.
+ Sabah gazetesinden de kovuldu.
Bütün gerginliğimi aldı bu haber ya. :D Pampık gibi etti beni yemin ederim.
Daha da güzelleştiren tarafı, yıllardır bu kadar pisliğin içinde olmasına rağmen aşağı indirilme sebebinin şanına yakışır şekilde rezil olması :D

+ Sabah gazetesinden de kovuldu.
Bütün gerginliğimi aldı bu haber ya. :D Pampık gibi etti beni yemin ederim.
Daha da güzelleştiren tarafı, yıllardır bu kadar pisliğin içinde olmasına rağmen aşağı indirilme sebebinin şanına yakışır şekilde rezil olması :D
Boşnaklara çok ayıp etti. Onu tenzih edersek dediğin gibi gidişi tam şanına ve karakterine yakışır şekilde oldu. Karısıyla bunu ekranlardan indirip içeri tıksalar daha da rahatlayacağım ama Allah'tan umut kesilmez. O da olur elbet :D

Boşnaklara çok ayıp etti. Onu tenzih edersek dediğin gibi gidişi tam şanına ve karakterine yakışır şekilde oldu. Karısıyla bunu ekranlardan indirip içeri tıksalar daha da rahatlayacağım ama Allah'tan umut kesilmez. O da olur elbet :D
Ya anneme de dedim ROK kovulmuş diye. Sebebini sorunca çok zorda kaldım. Bütün Boşnakları karşısına almış, Hidayet, SaffetSancaklı filan hep kazan kaldırmış dedim. Nasılını sormadan kaçtım odama.

Ya anneme de dedim ROK kovulmuş diye. Sebebini sorunca çok zorda kaldım. Bütün Boşnakları karşısına almış, Hidayet, SaffetSancaklı filan hep kazan kaldırmış dedim. Nasılını sormadan kaçtım odama.
İnanır mısın ben de bizimkilere rok kovulmuş diyecektim ama sebebini sorarlar da söyleyemem diye bir şey demedim :D Düşün ki herif bu lafı ekranda söylüyor. Nasıl bir karakter yoksunuysa :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...