Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
QUOTE="alfhonso, post: 205108, member: 586"]gerizekalı çok
@alfhonso müdürün sözü çık oturdu buraya[/QUOTE]
gerçekten öyle .. maalesef başkasının yerine utanmama neden oldu bu olay yazık çok yazık..
Eee aklın yolu bir hocam. Bunca akılsız insanı en hafif şekilde tabir ettik yinede.

Ah hocam ah ekranlarda kimleri görüyorum, kimler ne laflar ediyor artık ben onların yerine utanmaktan bıktım. İğrenç bir şey gördüğümde yüzümü ekşittiğim gibi ekşitiyorum artık bu insan bozuntularına.

kankalar bir şey sormak istiyorum
bu spotifydaki haftalık keşif listesi var ya hani orada bana 3 haftadır sürekli yoğun olarak rusça rap müzikleri çıkıyor hiç dinlememiş ve herhangi bir listeme eklememiş olduğum halde bunun sebebi nedir yav nasıl kendine getiricem o listeyi

rezilliğe bak püh ananızı ya silicem şimdi sinirden eypio ayben falan çıkıyo ben bunları hak etmedim
2354235432434.JPG

kankalar bir şey sormak istiyorum
bu spotifydaki haftalık keşif listesi var ya hani orada bana 3 haftadır sürekli yoğun olarak rusça rap müzikleri çıkıyor hiç dinlememiş ve herhangi bir listeme eklememiş olduğum halde bunun sebebi nedir yav nasıl kendine getiricem o listeyi
Abi ben daha spotifyı anlayamadım sevdiğim müziği kaydedip dinliyorum o kadar ama onu ayarlamak mümkünse ben de yaparsam çok tatlı olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...