Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herif Vw den gitti usta.
cem-yilmaz-herif-sigaradan-gitti-usta_8806526-61890_640x360.jpg

Buna net iyi güldüm

Bunu kullanırken, silikonla küçük uçları kaportaya yapıştırmak gerekiyor. O iş de zaten silikon tabancası kullanılacak, sıkıntı yok. Ama o silikonu sökerken bir sprey kullanılıyor. Hangi spreyi kullanmak lazım?
WD40 silikonu kaportadan söker mi? yoksa başka birşey mi lazım?

Hocam selamlar. :)

Ben kalın kalın yapışkanlı etiketleri WD-40 sayesinde rahatça söküp çıkartmıştım. Silikon için tam olarak emin olmamakla beraber sökebileceğini düşünüyorum. Ha gerçi silikonu tırnakla ya da ince kart ve benzeri bir şeyle sökmek mümkün olmaz mı? Boyayı kaldırma ihtimali mi var?

Banları falan unutalım şimdi panpalar.

Konumuz boyasız göçük düzeltme.
Arabada ancak çok yakından görülen bir kaç tane gamzemiz var. Mahallenin çocukları yeri geliyor, arabanın üstünde tepişiyor, hep ondan bu tür şeyler oluyor.
Daha önce kendi kaporta ustama bu gamzeleri düzelttirmiştim ama mükemmel sonuç olmamıştı. Usta bir yere kadar uğraşıyor, sonrasına bıkıyor gibi bir durum, zaten bezgin bir abimiz.

Şimdi, bu abinin kullandığı aparatın aynısı tam olarak şu:
http://www.hepsiburada.com/boyasiz-...gi-hediye-p-OTYCDRAL10841?magaza=YCDAutoparts

Bunu kullanırken, silikonla küçük uçları kaportaya yapıştırmak gerekiyor. O iş de zaten silikon tabancası kullanılacak, sıkıntı yok. Ama o silikonu sökerken bir sprey kullanılıyor. Hangi spreyi kullanmak lazım?
WD40 silikonu kaportadan söker mi? yoksa başka birşey mi lazım?
Hocam silikonu pamağınızla bile sökmeniz mümkün. Tırnağınız yoksa hafif banka kartı gibi buz spatulası gibi şeylerle destek alabilirsiniz. Spreyi ilk sizden duyuyorum öyle diyeyim :)

Hocam silikonu pamağınızla bile sökmeniz mümkün. Tırnağınız yoksa hafif banka kartı gibi buz spatulası gibi şeylerle destek alabilirsiniz. Spreyi ilk sizden duyuyorum öyle diyeyim :)
Hocam selamlar. :)

Ben kalın kalın yapışkanlı etiketleri WD-40 sayesinde rahatça söküp çıkartmıştım. Silikon için tam olarak emin olmamakla beraber sökebileceğini düşünüyorum. Ha gerçi silikonu tırnakla ya da ince kart ve benzeri bir şeyle sökmek mümkün olmaz mı? Boyayı kaldırma ihtimali mi var?

Benim kaportacı usta kolay sökülsün diye silikona bi sprey uygulamıştı ama dikkat etmemiştim o anda spreyin ne olduğuna. En iyisi bi WD40 alayım bu iş için, zaten bu işe yaramazsa, başka yerde illa ki kullanılır.

Ben bu rteyi sevmeye başladım adamın nefes alması bile bana kazandırıyor ahfusjfusbfjs dövizlere bak ne hale gelmiş sabah sabah
Sence ilerki donemde secim geliyor diye dusurmezler mi ? Zamaninda yapi kr. Bankasi sayesinde seneler onceki dolar furyasinda gunumuzun polo arac parasini kaybettik cunku. Sence bu saatten sonra girilirse kar edilir mi veya secime kadar bekleyip dusukten alip kenara atmak mi mantikli

Örneği çok var bir bilsen .. özbek uyruklu terörist heryerde aranıyordu .. Zeytinburnu,nda bir grup teröriste benziyor diye önüne gelen özbek vatandaşı hastanelik etti ..adamlar dışarı çıkmaya korktu bir süre .. bu olaylar hep cahillikten ..
Benim önümde de oluyordu nerdeyse 20 30kişilik bir grup çinli yada japon bir çifte saldırmaya kaltkı çevredeki güvenlik görevlileri zor araya girdi

Sence ilerki donemde secim geliyor diye dusurmezler mi ? Zamaninda yapi kr. Bankasi sayesinde seneler onceki dolar furyasinda gunumuzun polo arac parasini kaybettik cunku. Sence bu saatten sonra girilirse kar edilir mi veya secime kadar bekleyip dusukten alip kenara atmak mi mantikli
Bence bu saatten sonra girilmez kaptan. Yani ben olsam girmezdim. En son doları rte dolar bozdurun dediği zaman yani 3.60 civarindayken aldim ben. Fırsattı bir nevi riskli de olsa girdim. Ama henüz bozdurmadım ay sonuna kadar beklemeyi düşünüyorum

Benim önümde de oluyordu nerdeyse 20 30kişilik bir grup çinli yada japon bir çifte saldırmaya kaltkı çevredeki güvenlik görevlileri zor araya girdi
Bu eziklik ya tamamen. Bi avuc insani dovmek gucsuzluk gostergesi. Onlar ulkelerinden suruyle gelse kacacak delik arar hepsi.bu ramazanda kendi halinde yemek yiyen insani dovmek gibi .ben kabadayiyim, din elden gidiyor vb aptalca soylemlerle kalabalik bir gruba dalsaniza hadi ama yok illa tek kisinin agzini burnunu kirip ehehehe diye gulecekler.bu ayni gecen ucakta yanaktan opusen cifte tepki gosteren comar gibi. Kalabalik yemeyip karsi cikinca tiris tiris geri vites hemen.
Bu tur kadinlara laf atan taciz eden, onun etegine bunun makyajina onun opmesine bunun ickisine karisip kaba kuvvete basvurmaya calisan ezikleri odaya kapatcan sonra vur vurabildigin kadar.

Buraya nereden geldim onuda soyleyeyim.birlikten guc dogar arkadaslar.arada cikan bizi bolmeye ayristirmaya calisan bir kac cibani doversek bu is cozulur. Herkes birlik icinde hareket eder yobazi ataturkcusu sagcisi solcusu birlesip ya beyler bu ulkeye noluyor para hepimizden cikiyor olan aslinda hepimize oluyor dedikleri gun bu ulke refaha kavuscak onun harici hayatta duzelmez bu ulke.

Bence bu saatten sonra girilmez kaptan. Yani ben olsam girmezdim. En son doları rte dolar bozdurun dediği zaman yani 3.60 civarindayken aldim ben. Fırsattı bir nevi riskli de olsa girdim. Ama henüz bozdurmadım ay sonuna kadar beklemeyi düşünüyorum
Dogru soyluyorsun aslinda. Benim kendi dusuncem su bunlar anitkabire ziyaret biz ataturkcuyuz falan yapmaya basladilarsa anla ki oy kaybetmeye basladilar. Bize yeltenmeye calisiyorlarsa secim gelmeden once biz araba ucak ev kopru yaptikla baslarlar sonra ey amerika deyip dolari gostermelik dusurecekler gibi sanki. Haklisin su anda beklemekte yarar var ha girdik ha girecez derken yil oldi 2018. Iyi risk almissin ama degmis sevindim haci.

Dogru soyluyorsun aslinda. Benim kendi dusuncem su bunlar anitkabire ziyaret biz ataturkcuyuz falan yapmaya basladilarsa anla ki oy kaybetmeye basladilar. Bize yeltenmeye calisiyorlarsa secim gelmeden once biz araba ucak ev kopru yaptikla baslarlar sonra ey amerika deyip dolari gostermelik dusurecekler gibi sanki. Haklisin su anda beklemekte yarar var ha girdik ha girecez derken yil oldi 2018. Iyi risk almissin ama degmis sevindim haci.

Aynen riske girdim biraz ama değdi. Göstermelik düşürseler bile yine en fazla 3.50 olur gibime geliyor daha aşağısı zor bu saatten sonra. Bazı yatırımcılar secime kadar tutun elinizde falan diyorlar da o çok büyük delilik gibi geliyor bana. Secim zamani cok merak ediyorum ne seviyede olacak dolar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...