Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen riske girdim biraz ama değdi. Göstermelik düşürseler bile yine en fazla 3.50 olur gibime geliyor daha aşağısı zor bu saatten sonra. Bazı yatırımcılar secime kadar tutun elinizde falan diyorlar da o çok büyük delilik gibi geliyor bana. Secim zamani cok merak ediyorum ne seviyede olacak dolar
Yılbaşından sonra 4 lira barajını aşacak diyorlar. 4.15'e kadar artabilir diyenler var.

Beyler, araba içinde köşelere bir şey sıkıştırırken, plastik bir cisimle ittirmeler yapılıyor ya hani, onun adı nedir?

Video da adamın elindeki şey

dolu tarafından bakmak. :D
23659349_552971321749677_4548445468735976381_n.png

Beyler internet bağlattık türknetten. Telefon hattı bağlandı ve çalıyor. Ama adsl ışığı yok. Var mı diyebileceğiniz bişey
Splitter'da sorun olabilir. Splitter'a gelen girişi direk modeme bağlayıp deneyin. Yine çalışmazsa bağlantılarda sorun olabilir. Kontrol edip emin olursanız arayın müşteri hizmetlerini port açmışlar mı sistemden kontrol etsinler. :) Sistemde sıkıntı yoksa size gelen kablonun dışarıdaki kutulara bağlantılarının saha ekibi tarafından kontrol edilmesi gerekir. Onu da Türknet yönlendirir zaten.

Beyler, araba içinde köşelere bir şey sıkıştırırken, plastik bir cisimle ittirmeler yapılıyor ya hani, onun adı nedir?

Video da adamın elindeki şey

Plastik servis bıçağına benziyor ama ben fitil levyesi, trim levyesi veya plastik levye gibi isimler yakıştırdım.
Alternatif olarak doktorların boğazımıza bakmak için AAAA dedirtirken dilimize koydukları tahta çubuklardan kullanılabilir.

Son düzenleme:
Plastik servis bıçağına benziyor ama ben fitil levyesi, trim levyesi veya plastik levye gibi isimler yakıştırdım.
Alternatif olarak doktorların boğazımıza bakmak için AAAA dedirtirken dilimize koydukları tahta çubuklardan kullanılabilir.
Hay çok yaşayasın hocam. Döşeme levyesi diye geçiyor sanırım. Valla aklıma levye kelimesi hiç gelmezdi söylemeseydin :)

Aaaaaa dgaafafgsgsg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...