Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Dogrudur abi ama yetkili servisi hem iyi niyet garantisi hem parca garantisi hemde bildigim ettigim yer kafam rahat biliyorum cok fazla opuldugumu ama simdilik biraz daha katlancam . Bu faturanin sadece bir kalemi. Tek sayfaya sigmadi.
LOWaWo.jpg
aslinda gecen takasa veriyordum az kalsin.2 3 sene daha binmeyi acikcasi dusunmuyorum abi .servis icin oncelikli nedenim kendi takintimdan ve aktif kullandigim icin herseyini orjinali ile degistiriyorum. Tabi benden sonra alacak elemanin basida agrimayacaktir.
Istedigim araci bulunca arabayi foruma ozellikle koymayi dusunmuyorum arkadas es dosta mal satmamayi aci sekilde ogrendim o yuzden bi anda hersey degisebilir abim

Senin arabanı alabilirim. Şu an kaç para diyorlar.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Selam herkese.

ÖZET: Dizüstü bilgisayar tavsiye edebilecek var mı?

Yazıcıda yaptığım yanlışı yapmamak için danışayım dedim.
Şuan kullandığım laptop çok eskidiği ve sorunlar çıkarmaya başladığı için (başlamadı bayadır sorun çıkarıyordu gerçi, geçici olarak düzeltiyordum) dizüstü bakıyorum. Oyun vs. gibi bir kriterim yok, en fazla "the saboteur"u, "cod 2"yi falan yükler oynarım, geçmişi yad ederim o kadar. :D Çoğunlukla bir şeyler okumak için kullanacağım, gerektiğinde excel vs. ofis programları kullanacağım o kadar. Fiyatı yüksek/çok yüksek olmazsa iyi olur. Marka takıntım yok. Şuan kullandığım netbook, cd girişi vs. yok. Ancak yeni alacağımda olmasını istiyorum, nadiren de olsa gerektiği durumlar oluyor.

Benim devamlı alışveriş yaptığım teknoloji sitesinde (webdenal) iki adet bilgisayar gördüm fiyatı uygun, işimi görebilecek, geniş zamanda fikir almak için onların bağlantılarını atarım buraya ama işletim sistemleri linux'tu, sanırım linux'ta uyum sorunu oluyor office programlarında.

@bt @Kim? ve bilen diğer arkadaşlardan ricamdır.

Son düzenleme:

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,577
2,745
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Selam herkese.

ÖZET: Dizüstü bilgisayar tavsiye edebilecek var mı?

Yazıcıda yaptığım yanlışı yapmamak için danışayım dedim.
Şuan kullandığım laptop çok eskidiği ve sorunlar çıkarmaya başladığı için (başlamadı bayadır sorun çıkarıyordu gerçi, geçici olarak düzeltiyordum) dizüstü bakıyorum. Oyun vs. gibi bir kriterim yok, en fazla "the saboteur"u, "cod 2"yi falan yükler oynarım, geçmişi yad ederim o kadar. :D Çoğunlukla bir şeyler okumak için kullanacağım, gerektiğinde excel vs. ofis programları kullanacağım o kadar. Fiyatı yüksek/çok yüksek olmazsa iyi olur. Marka takıntım yok. Şuan kullandığım netbook, cd girişi vs. yok. Ancak yeni alacağımda olmasını istiyorum, nadiren de olsa gerektiği durumlar oluyor.

Benim devamlı alışveriş yaptığım teknoloji sitesinde (webdenal) iki adet bilgisayar gördüm fiyatı uygun, işimi görebilecek, geniş zamanda fikir almak için onların bağlantılarını atarım buraya ama işletim sistemleri linux'tu, sanırım linux'ta uyum sorunu oluyor office programlarında.

@bt @Kim? ve bilen diğer arkadaşlardan ricamdır.
https://m.n11.com/asus-k401uq-fa177...ampaign=price_comp&utm_medium=cpc&utm_term=21

Bende benzer özelliklerde bir laptop bakıyorum. Bu ürün ağırlığı, çözünürlüğü, işlemci ve ekran kartı ile f/p

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Arkadaşlar
Şubat ayı ilk haftası arabayı değiştirmeyi düşünüyorum. Hanımla anlaştık araba hakkımı ona harcıyarak İ10 1,0 tork konverterli otomatik alacağım. Kendi arabamıda malesef satacağım.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Her ne kadar üstünde 62000 tl yazsada ben sıfır i10 arabayı her türlü 55000 tl belki daha altına kapatabilirim. Sıfır arabam olsun fenamı olur. Ayrıca yarı otomatik, çift kavrama gibi şeyler içime sinmiyor.

Yarı otomatik tek kavrama ile manuel mantığı aynı zaten. Ayrıca 55k ya da dizel otomatik arabalar var. 1.0 i10 4 ileri ile çok ekonomik olacağını sanmıyorum

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
abi elentra sorduğumuzda hyundai ulugölde bir iki indirimli i10 vardı bu haftasınu bir uğra istersen

İşlere bağlı, işler bu şekilde gitmez seneye devam edemezseki eldeki i10 nu satacam. Ama işler yolunda gider 1 - 2 gemi satılırsa sıfır aytene kucak açaçam.

Biraz düşünün arkadaşlar,
Şubat ayı...
Otomatik araba....
Daha ne kadar ip ucu vereceğim :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım