Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cls 350

Profesör
8 Eyl 2016
57
62
1,060
İzmir
Performans olarak 1 ve 2 viteste baltaladığını düşünüyorum ama 3 ve üstüne çıkınca araba bir kendine geliyor. Opellerin manuelleri dahil olmak üzeri bu 1 ve 2 viteste sıkıntısı var bir çözemediler gitti. Performansını düşündüğünüz yakıt tüketimi iyi denebilir ama gösterdiği veriler 1.6 dizelden çok 1.0-1.2t motor gibi. Tabii tam otomatik şanzıman-1600 kiloluk bir araba olunca durum böyle oluyor.
Katılıyorum ama otomatiğinde ayrı bi sıkıntı var bence Manueli daha seri hissettiriyor Saniye olarak bilmiyorum ama hissettirdiğini söylüyorum sadece. Bi 2 haftalığına insignia kullanma fırsatım oldu. Dolu bir arabaydı. Sunroof K.ısıtma deri koltuk felan vardı. 1.6 dizel otomatik 2016 modeldi. Açıkcası resmen vites atması için bekledim yani vites geçişleri çok ağır hissettirdi. O arabada tek sevmediğim şey o olmuştu diğer tüm yanlarını beğenmiştim.

Son düzenleme:

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,618
18,410
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Bu doğruysa hayatım karardı artık :( Zaten pek aydınlık sayılmazdı
0c8d7c29f5ac9c51d3043011a62dd7b8.jpg

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Katılıyorum ama otomatiğinde ayrı bi sıkıntı var bence Manueli daha seri hissettiriyor Saniye olarak bilmiyorum ama hissettirdiğini söylüyorum sadece. Bi 2 haftalığına insignia kullanma fırsatım oldu. Dolu bir arabaydı. Sunroof K.ısıtma deri koltuk felan vardı. 1.6 dizel otomatik 2016 modeldi. Açıkcası resmen vites atması için bekledim yani vites geçişleri çok ağır hissettirdi. O arabada tek sevmediğim şey o olmuştu diğer tüm yanlarını beğenmiştim.

Her güzelin bir dikeni vardır derler :) sonuçta ucuz bir araba ve bir yerden kesecekler. Keşke eat6 seviyesinde bir şanzımanı olsa o zaman harika olurdu. Tabii miss gibi tork konvertörü ne bir titretmesi var ne bir kavrama yedi mi,mekatroniği bozulacak mı düşünüp durmamak da önemli bir artı d ye tak geri kalan her şeyi unut. Otomatik vitesin olması gerektiği gibi :)

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Bu doğruysa hayatım karardı artık :( Zaten pek aydınlık sayılmazdı
0c8d7c29f5ac9c51d3043011a62dd7b8.jpg

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
10.sınıfta tadını çıkar lisenin. 9daki aceliği atmış, ortamını kurmuş oluyorsun. Üstünde ders baskısı da olmaz, eğlenebildiğin kadar eğlen, derslere de arada göz at işte :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım