Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,608
18,399
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Suc sizdemi kaskoyu bozdurdunuz
Olay söyle ki gidiş geliş 3 şerit yol düşün abj otobüs duruyo herkes solluyo onu babamın önündeki geçmiş babam geçerken otobüs de hareket etmeye başlamış işte de biz terste sayılıyoruz gibi bi şey.Yolun 2 tarafında da arabalar park etmiş duruyor.Hasarsızlık bozulacak yani.Cana geleceğine mala gelsin abi ya biz iyiyiz ya olan arabaya olsun yapılır çıkar.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Olay söyle ki gidiş geliş 3 şerit yol düşün abj otobüs duruyo herkes solluyo onu babamın önündeki geçmiş babam geçerken otobüs de hareket etmeye başlamış işte de biz terste sayılıyoruz gibi bi şey.Yolun 2 tarafında da arabalar park etmiş duruyor.Hasarsızlık bozulacak yani.Cana geleceğine mala gelsin abi ya biz iyiyiz ya olan arabaya olsun yapılır çıkar.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Haklisin valla allah beterinden saklasin

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Valla abi gtr sahibi gibi hissediyorum ben kendimi hani yakit tamam cebim alisti ama guc yok
Benim akrabam da da 2005 c 200 avantgarda var o da yolu boş bulunca gaza yüklendiğinde 20 litreleri ve daha fazlasını gormuslugum var ama arabada güç de vardı hani yakıyordu ama gidiyordu da sana da böyle bir araba lazım kaptan...

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Benim akrabam da da 2005 c 200 avantgarda var o da yolu boş bulunca gaza yüklendiğinde 20 litreleri ve daha fazlasını gormuslugum var ama arabada güç de vardı hani yakıyordu ama gidiyordu da sana da böyle bir araba lazım kaptan...
Valla abi acikcasi cok kacsin fikrinde hic degilim. Zaten c segmenti araclarla kacma fikri bana pek parlak gelmiyor. Bi arac alip stage yuklemekte benim gibi garanticilere yakismiyor. Su fiyatlara bana en mantiklisi 208 gti gibi hothatch sinifi onuda bana aldirmazlar :D su yeni mtv baya karalar baglatti bana o yuzden pek hareket edesim yok zaten arabayi calisirken garajda eskitiyorum bakalim gittigi yere kadar kafasindayim

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Abi valla neden değiştirmiyprsun arabayı anlamıyorum. Ha Mazda 3 fiyatına göre iyi araba ama o yakıta da dayanılmaz
Ya bir yerden alip bi yere veriyorsun yeni arac alsam benim ekstra arayacagim donanimlar serit takip ve adaptif cruze olur onun gerisi bende var zaten e yeni arac fiyatlarida malum mtv leri zaten muazzam bana bunu yemleyebilmek daha mantikli geldi :D

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Ya bir yerden alip bi yere veriyorsun yeni arac alsam benim ekstra arayacagim donanimlar serit takip ve adaptif cruze olur onun gerisi bende var zaten e yeni arac fiyatlarida malum mtv leri zaten muazzam bana bunu yemleyebilmek daha mantikli geldi :D
14 de fena abi inş düşer

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,921
2
24,229
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Dedi ve sanarsin aston martinden indi sendede toyota var bisi diom mu
Kaptan kaptan kaptan...
Toyota_logo09FC.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım