Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Abi ben kendi adıma konuşursam burdaki çoğu insanı tanıyorum gençlerin nerdeyse hepsini tanıyorum. Ha yine de üzeri kapalı bir şekilde konuşuyoruz yani buna da bişey diyen varsa o insan samimiyetsizdir kendisi aynı şekilde konuşurken başkasının konuşmasını ayıplar bu nedir yobazlıktır. Toplumumuzun da sayısı çok olan insanlardır. Kim beni bu şekilde ahlakımdan dinimden yorumlarsa o insan benim için en ahlaksız kafir adamdır. Ben dinden ahlaktan bahseden adamdan korkarım

yaso sana instadan bi foto atcam bi ara hatırlat

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Abi ben kendi adıma konuşursam burdaki çoğu insanı tanıyorum gençlerin nerdeyse hepsini tanıyorum. Ha yine de üzeri kapalı bir şekilde konuşuyoruz yani buna da bişey diyen varsa o insan samimiyetsizdir kendisi aynı şekilde konuşurken başkasının konuşmasını ayıplar bu nedir yobazlıktır. Toplumumuzun da sayısı çok olan insanlardır. Kim beni bu şekilde ahlakımdan dinimden yorumlarsa o insan benim için en ahlaksız kafir adamdır. Ben dinden ahlaktan bahseden adamdan korkarım
Alla alla ben mi dedim diye gittim baktim okudum bana oyle gelmiyor e benden baska diyende yok bisi hayirlisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım