Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,581
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Bisikletle gezcem ben dedin gezmedin
Arabanin bana geldigimi var dedin uzerinden inmedin
Diyet dedin muhtemel calismaktan oda hak getire

olm aha korayla egemen şahit arabaya da çıktığım yok, hatta evden çıkmıyorum doğru düzgün, götürürlerse tepeye çıkıp üj bej on bişi içip dönüyorum. ki servergazi tepesi de bana bayaa yakın. binmeye binmeye bisikletin tekeri inmiş sorma pompa alcam bi ara.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
olm aha korayla egemen şahit arabaya da çıktığım yok, hatta evden çıkmıyorum doğru düzgün, götürürlerse tepeye çıkıp üj bej on bişi içip dönüyorum. ki servergazi tepesi de bana bayaa yakın. binmeye binmeye bisikletin tekeri inmiş sorma pompa alcam bi ara.
Ben baya bole rastgele istemsiz azalttim ilginctir hani aklimda yoktu vakit bulamadim iki oturmaya. baktim ayda tek tuk olmus dokunmadim bende anca bi guiness belki. buraya kar yagiyor guzelim artik ne bisikleti zaten

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,581
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Ben baya bole rastgele istemsiz azalttim ilginctir hani aklimda yoktu vakit bulamadim iki oturmaya. baktim ayda tek tuk olmus dokunmadim bende anca bi guiness belki. buraya kar yagiyor guzelim artik ne bisikleti zaten

karda yanlaya yanlaya gidersin olm nolcakkkkk

Sanki para almiyorsun onun icin hayrina yapiyor zannedersin ay go

olm şu an bende evdeyim ama bugününün nöbetçisi benim, 8de çıktım işten. bi firar vs vukuat telefonu gelse gidecem işe, mesai de almıcam. :p

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Kendim icin konusursam benim hakkimda kimsenin ne diyecegi umurumda degil :) sadece kucuklerimde var diye kendimi belirli kaliplarin icine koydugum dogrudur. Ha boyle olmasaydi yinede kalabalik bir forumda yine konusmalarima baya dikkat ederdim gercek hayattaki benden cok uzak degil bu sonucta .
Abi ben kendi adıma konuşursam burdaki çoğu insanı tanıyorum gençlerin nerdeyse hepsini tanıyorum. Ha yine de üzeri kapalı bir şekilde konuşuyoruz yani buna da bişey diyen varsa o insan samimiyetsizdir kendisi aynı şekilde konuşurken başkasının konuşmasını ayıplar bu nedir yobazlıktır. Toplumumuzun da sayısı çok olan insanlardır. Kim beni bu şekilde ahlakımdan dinimden yorumlarsa o insan benim için en ahlaksız kafir adamdır. Ben dinden ahlaktan bahseden adamdan korkarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım