Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abi vallahi 15 yakmiyorum:D malum yokusta 55 litre yazdigi icin ortalama yakitin dogru olmasi bu sekilde pek mumkun degil mazdada.
Ben hep diyorum bu arabanin karmasi 10. Sehir disi uzun yol 4.5 5 civari.
Abi haklisin uzulmemek elde degilde ben gene dizel almayacam bastan soyluyorum :D
benim arabada kış geldi 11e çıktı, aslan besleyen yemini hesap etmez :D

Abi turbodan kacabildigim kadar kaccam derdimde mazda haric firma kalmadi . Bakacam artik valla ama dizel banko almam lpg de taktirmam hayirlisi :D
Turbodan kacilacak bir durum yok kaptanim. Cok yuksek guclu ve dusuk hacimli turbolar haric geneli gayet saglikli. Zaten yilda 20 bin km yapsan 5 yilda 100 bini ancak bulursun. Turbo motorlari dusuk hacim fazla guc diye sıkıstirip canini almadigij muddetce yeterli saglamlikta ve omurde oluyorlar. Makul guc sunan turbo benzinliyi al keyfine bak.

Büyük zirve gerçekleşti :p @Iskender™ @yaso @AYUU @ozkokelii
IMG-20171210-WA0023.jpg

İleride daha büyüğü de olabilir :D

@sputnik

Epson m105 ilk izlenimler:

ilk çıktımı aldığımdan beri 3 gün oldu. ~500 sayfa çıktı aldım. Bu hafta EPEY yoğun kullanılıcak. Genel olarak değerlendirmem 10 üzerinden 7.8.

Artıları

-Mürekkep maliyeti az.

-Çok sayfalı işlerde ısındım, yoruldum, dur düşünüyüm, şimdi hangi sayfayı basıcaktım. Gibi beklemeler yok.

-Baskı hızı iyi.

-İmage proccesing'i çok iyi beklediğimden hızlı hatta onu sadece wifi hızı engelliyor diyebilirim.

Eksileri

-Kağıt yükleme kapasitesi az, hızlıda olduğu için çok çabuk bitiyor.

-İşin ortasında kağıt bitti diyelim, geri yükledin ee devam etsin diye bekledim meğer kağıdı yükledikten sonra "iptal" tuşuna basmak gerekiyormuşki devam etsin.

-Bazen delilenip kafa kaydırıyor diş kaçırıyor yani sayfada uzunlamasına düz çizgi geçtiğini düşünürsek çizginin 3 cm lik bölümü 0.5 cm kadar kayabiliyor.

-Zarf baskıda zarfın sonuna kafayı sürtebiliyor.

-Çift taraflı baskıyı manuel yapıyor.

Bunlar dışında canavar gibi kitapcık bile bastık kendisi dizgisini yapabiliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...