Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
anigif_enhanced-buzz-4376-1378318847-22.gif

Selam.Ben Douglas

Selam ahali. Bugün arkadaşım kaza yapmış puntoyla. U dönüşünü yapmış sağ tarafa geçmiş çok hızlı gelen octavia da arkadan çarpmış tam detay bilmiyorum ama durum bu şekilde. Octavia'daki biri hafif yaralanmış onun dışında bi şey yok. Arkadan çarpmalarda enteresan hasarlar oluyor :D
Ekli dosyayı görüntüle 10374 Ekli dosyayı görüntüle 10375
Cok gecmis olsun kimseye bir sey olmamasi sevindirici. Puntonun bagaj kapagi + tampon degisir. O hizla carpilmissa muhtemelen ic tarafta da yamulmalar vardir ama o kismi duzeltirler. Octinin halini gorunce punto ucuz atlatmis diyorum. Octi maalesef pert gibi duruyor. Toparlasan astari yuzunden pahaliya gelir.

Bu sapmalar olmasa forum gebercek be ama . Vallahi bende aman konudan sapilmasin aman baslik sahibi kizmasin vs diye alintilar burada devam ederdim simdi pek umursamiyorum belki guncellene guncellene muhabbet olur fenami :(
İçtek teşekkürlerimi sunuyorum abi sana

Uff büyük geçmiş olsun. Punto'yu hafif havalandırmıştır o kadar büyük darbe. Octavia perişan olmuş kimbilir kaçla gidiyordu. Punto'nun şasi eğrilmediyse 5000TL içerisinde tamirden çıkar. Octavia yüksek ihtimal pert. Airbag'ler patlamamış ama cam patlamış, içindekiler muhtemelen kemer takmamış. Hafif yaralı kurtulmuşlarsa şanslılar.
Sağolasın abi.Octinin airbagler patlamış başka fotoda gözüküyor, muhtemelen pert olur.
Hangisi Fiat'tı hangisi Skoda'ydı bilemedim çok geçmiş olsun.o_O
Eyvallah panpa sağolas
Cok gecmis olsun kimseye bir sey olmamasi sevindirici. Puntonun bagaj kapagi + tampon degisir. O hizla carpilmissa muhtemelen ic tarafta da yamulmalar vardir ama o kismi duzeltirler. Octinin halini gorunce punto ucuz atlatmis diyorum. Octi maalesef pert gibi duruyor. Toparlasan astari yuzunden pahaliya gelir.
Sağolasın abi. Aynen bagajla tampon değişir, şaside bişi yok sanırsam. Zaten o hızla çarpınca arkadaşın gözlük fırlamış gözünden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...