Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçenlerde kislik lastikleri takmistik , galiba yönleri ters oldu . Direction okundan degilde gözüme farklı geldiginden boyle bir kanıya vardim .

lastik v desenli snoways 3 , asiri patinaja kaliyor bu arada ters olmasindan olabilir .

V'nin iki kolu aracın ön tarafına , sivri kismi ise aracın arka kısmına bakıyor .
db93df463f49ab19f9b1ed48fbb48c9c.jpg

konu hakkinda tecrubelilerin fikrini almak isterim bu arada nasil olduysa yönlere bakmamisiz pekte anlamam zaten . ok ne tarafa bakmali :)
Inside-outside yazar yan taraflarında ona da bakabilirsin

@Cenk abi focus RS deki Drift modu tam olarak ney? 4 çeker mi devam ediyor (gücün çoğunu arkaya göndererek) yoksa sadece arkalara mi gönderiyor gücü?

@Cenk abi focus RS deki Drift modu tam olarak ney? 4 çeker mi devam ediyor (gücün çoğunu arkaya göndererek) yoksa sadece arkalara mi gönderiyor gücü?
Gücün %30'u önlere, %70'i arkalara gönderiliyor. Ama aracın hareketlerine ve yol şartlarına göre arkaya giden o %70 gücün tamamını arkadaki tek bir tekerleğe de verebiliyor kardeşim. Bildiğim kadarıyla arkadan itiş odaklı buna benzer bir awd sistemini nissan gtr da kullanıyor. Açıkçası başka bir otomobil buna benzer awd modeli kullanıyor mu bilmiyorum.

Son düzenleme:
Gücün %30'u önlere, %70'i arkalara gönderiliyor. Ama aracın hareketlerine ve yol şartlarına göre arkaya giden o %70 gücün tamamını arkadaki tek bir tekerleğe de verebiliyor kardeşim. Bildiğim kadarıyla arkadan itiş odaklı buna benzer bir awd sistemini nissan gtr da kullanıyor. Açıkçası başka bir otomobil buna benzer awd modeli kullanıyor mu bilmiyorum.
Eyvallah abi anladım

Hem de nasıl ya zaten gece nöbetine de uyuz oldugum birini verdiler ne sohbeti var ne muhabbeti. Genç bekar bi sey nasil olur da insan bu kadar pasif kalabilir aklim almiyor. Neyse çıkayım da bi sigara iceyim ben -5485 derece soğukta titreyerek
Dispatcher lığa devam mı ediyon abi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...