Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DV2llqXWAAApkNs.jpg

Arkamdaki adam darlanmasın diye biraz gaza dokunuyorum kekolar hemen challenge accepted moduna giriyor. Resmen tacize uğruyorum trafikte sürekli. Ben anlamıyorum arkadaş kırk yaşında adamların bu kapışma isteği nereden geliyor ? Kurallara uymak istiyorum yav. Bir rahat bırakın da az yakalım. :D

Düz yol gazcılarına ayrıca tavım. Gram viraj kasma yok, anca düzde asılın sellektörü. Leylek misali Erayla yardım bugün bu cadde bebelerini virajda, bir tek lastiğimin tuttuğunu hissedebiliyorum sürüş dinamiği namına bir şey yok. Tutuşun bittiği yerde toplar devreye giriyor. :D

Arkamdaki adam darlanmasın diye biraz gaza dokunuyorum kekolar hemen challenge accepted moduna giriyor. Resmen tacize uğruyorum trafikte sürekli. Ben anlamıyorum arkadaş kırk yaşında adamların bu kapışma isteği nereden geliyor ? Kurallara uymak istiyorum yav. Bir rahat bırakın da az yakalım. :D

Düz yol gazcılarına ayrıca tavım. Gram viraj kasma yok, anca düzde asılın sellektörü. Leylek misali Erayla yardım bugün bu cadde bebelerini virajda, bir tek lastiğimin tuttuğunu hissedebiliyorum sürüş dinamiği namına bir şey yok. Tutuşun bittiği yerde toplar devreye giriyor. :D
Ehliyeti ilk aldığımda arkamdaki adama ben de çok takılıyordum. Gerçi hala devam ediyor o çok sık araç kuşlanmadığım için ama arkadaki arabaya takma hiçbir zaman öyle alışma.

@v1scount doğum günün kutlu olsun hacım:)
@v1scount Hocam yeni gördüm, mutlu yıllar dilerim. Nice hayırlı yaşlara :)
@v1scount @abidinkofficial doğum gününüz kutlu olsun, sevdiklerinizle nice mutlu,huzurlu seneler diliyorum :)
Gec kalmisim nice mutlu guzel senelere :)
Eyvallah sagolasiniz, hep birlikte nice senelere inşallah :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...