Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bugün sevgililer günü için ne yaptınız? Ben cam suyu aldım yağına baktım

Direksiyonu ve vites topuzu yağlanmıştı onlara giriştim.
03662de1d29cf8652695277fa4fb10de.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sevgilim yok :) I can’t find olayın kısası adjskdksjs :) Sonax xtreme nano iç temizleyici alacağım ve würth motor içi temizleyici alacağım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bugune kadar kadinlar konusunda emin oldugum tek bir sey var. Sevgililer gunu , tanisma yil donumu , dogum gunu gibi gunlerde cok buyuk seyler yapmanin bir getirisi yok. Bu gunlerde yapacaklarinizi siradan bir haftasonunda yapin inanilmaz degerli hale geliyor. Ha birde ya hediyeye gerek yok millet alisveris yapsin diye planlanmis bir gun nasilsa diyorlarsa net YALAN. yine de kucuk bisiler almak lazim.

Son düzenleme:
İki arkadaşım var birlikteler. Erkek olan ne hediye alayım diye sordu. Ben şu ana kadar hiç yontulmadığım için fikir üretemedim. Sizce ne alınabilir kız arkadaşa ? Klişe şeyler bizim de aklımıza geliyor (kar küresi, parfüm, kolye vs.), yaratıcı bir şey lazım.
Keşke bana obd cihazı alan bir sevgilim olsa. :D :D

İki arkadaşım var birlikteler. Erkek olan ne hediye alayım diye sordu. Ben şu ana kadar hiç yontulmadığım için fikir üretemedim. Sizce ne alınabilir kız arkadaşa ? Klişe şeyler bizim de aklımıza geliyor (kar küresi, parfüm, kolye vs.), yaratıcı bir şey lazım.
Sana bir sir vereyim pinterest. Buyuk nimet cidden.

Beraber fotoğrafları falan var mı?

Arkamdaki adam darlanmasın diye biraz gaza dokunuyorum kekolar hemen challenge accepted moduna giriyor. Resmen tacize uğruyorum trafikte sürekli. Ben anlamıyorum arkadaş kırk yaşında adamların bu kapışma isteği nereden geliyor ? Kurallara uymak istiyorum yav. Bir rahat bırakın da az yakalım. :D

Düz yol gazcılarına ayrıca tavım. Gram viraj kasma yok, anca düzde asılın sellektörü. Leylek misali Erayla yardım bugün bu cadde bebelerini virajda, bir tek lastiğimin tuttuğunu hissedebiliyorum sürüş dinamiği namına bir şey yok. Tutuşun bittiği yerde toplar devreye giriyor. :D
Araba Era olunca normaldir :D

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...