Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaslar guzel sorum var. Normalde arabayi fulleyince menzil 600 un ustu yazardi. Dun fulledim 530 yazdi dedim zamanla artar artmadi azaldi tersine. Bu neden olur acaba daha once hic yapmamisti

c22103d39a3873b57031cc299766ab71.jpg

Bi hayırlı olsun alırım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kazasız belasız keyifli günlerde kullan :)

Bundan tokatlamışlığım var onun kapıştığımızdan haberi yoktu büyük iht ama olsun sgdhfbdbdjdvsjf
Tokatladıklarımızı yazacaksak buraya benim Bağdat Caddesi'nde Ferrari 360 Modena tokatlamışlığım var nedir yani:cool: benim araba daha dardı boşluklardan ben geçtim o geçemedi :D bir de üstüne şeridi tamamen durunca aragaz verip durdu kamil :D

Arkadaslar guzel sorum var. Normalde arabayi fulleyince menzil 600 un ustu yazardi. Dun fulledim 530 yazdi dedim zamanla artar artmadi azaldi tersine. Bu neden olur acaba daha once hic yapmamisti
Bazen bende de oluyor kaptan. 900, 830, 810 bunların hepsini gördüm. Sanırım benzinin kalitesine göre değişiyor.

Tokatladıklarımızı yazacaksak buraya benim Bağdat Caddesi'nde Ferrari 360 Modena tokatlamışlığım var nedir yani:cool: benim araba daha dardı boşluklardan ben geçtim o geçemedi :D bir de üstüne şeridi tamamen durunca aragaz verip durdu kamil :D
Hahahhahah yok abi bunu geçtim ben yav yapıştım arkasına ayıramadı sağa geçti bildiğin

sende de oluyorsa okey range ı benzın kalıtesının belırledıgını bılmıyordum. genelde hep aynı noktadan alırım ılk defa boyle bır sey oldu (goztepe shell)
Bende Shell den alıyorum. Benzin dışında etki edecek bir şey aklıma gelmiyor. Çünkü bazen insanların ''Opetten aldım daha fazla yol gittim, bana Shell hiç yaramıyor'' vs dediklerini biliyorum. Bende de aynı durum söz konusu. 3 kere range aynı ise diğerinde farklı oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...