Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tokatladıklarımızı yazacaksak buraya benim Bağdat Caddesi'nde Ferrari 360 Modena tokatlamışlığım var nedir yani:cool: benim araba daha dardı boşluklardan ben geçtim o geçemedi :D bir de üstüne şeridi tamamen durunca aragaz verip durdu kamil :D
Ya anlamıyorum supercar ın var trafikte durduğun yerde niye aragaz veriyon:D civic mi bu:D

Bende Shell den alıyorum. Benzin dışında etki edecek bir şey aklıma gelmiyor. Çünkü bazen insanların ''Opetten aldım daha fazla yol gittim, bana Shell hiç yaramıyor'' vs dediklerini biliyorum. Bende de aynı durum söz konusu. 3 kere range aynı ise diğerinde farklı oluyor.
menzıl olarak kesınlıkle opet bı tık daha ıyıydı dıye aklımda kalmıs. ama rolantıde bıle sesı degısıyor atmosferıgın. en ıyı gelen shell nıtro oldu bugune kadar

c22103d39a3873b57031cc299766ab71.jpg

Bi hayırlı olsun alırım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ulaa sen ne güzel bi şeysin öyle :D hayırlı olsun panpa kazasız belasız binersiniz inşallah. Sıfır mı ikinci el mi kaça aldınız anlat detaylarını merak ettim :D

Ulaa sen ne güzel bi şeysin öyle :D hayırlı olsun panpa kazasız belasız binersiniz inşallah. Sıfır mı ikinci el mi kaça aldınız anlat detaylarını merak ettim :D

Eyvallah hacı sağol.16 yazmıştı ama 15 e bağladık 2015 model makina.Daha 4400 km oldu garajda yatmış.Zaten sahibinin 3.motoru eşine almış bunu :) Kazasız belasız 0 ayarındaydı aldık geldik.İlk izlenimler gayet güzel yakıtı iyi tutuşu iyi frenleri güzel.Bi tek klasik ktm selesi sert ama alışıcaz artık.Kaydırmalı debriyaj büyük kolaylık.Şu anlık gayet memnunuz güzel makina.
13480e2453d4ed8f1916bb0b02459892.jpg

Kadranı bu şekilde baya temiz bakmış sahibi
334b0992b44a3ec918831b44d72fcc7a.jpg

Bagajı yok bi de :D
c2da032ed80d1cb53cffe3d59112f07a.jpg

Ama yılan ya çok güzel duruyo :)

Eyvallah hacı sağol.16 yazmıştı ama 15 e bağladık 2015 model makina.Daha 4400 km oldu garajda yatmış.Zaten sahibinin 3.motoru eşine almış bunu :) Kazasız belasız 0 ayarındaydı aldık geldik.İlk izlenimler gayet güzel yakıtı iyi tutuşu iyi frenleri güzel.Bi tek klasik ktm selesi sert ama alışıcaz artık.Kaydırmalı debriyaj büyük kolaylık.Şu anlık gayet memnunuz güzel makina.
13480e2453d4ed8f1916bb0b02459892.jpg

Kadranı bu şekilde baya temiz bakmış sahibi
334b0992b44a3ec918831b44d72fcc7a.jpg

Bagajı yok bi de :D
c2da032ed80d1cb53cffe3d59112f07a.jpg

Ama yılan ya çok güzel duruyo :)

Kazasız belasız güle güle bin

arabayı salladım hatta ucuz benzın olunca. soyle dıyeyım benzın kapagının ucundaydı en son 230 lıra almıstım. klasıktır fullenınce 640 650 yazardı sımdı 100 km az yazdı sasırdım dedım yolda artar oda artmadı neden olur abı @saracer
o menzil ortalama yakıt tüketimine göre hesaplanıyor, şu anki ortlaman her zamankinden yüksek demek ki

o menzil ortalama yakıt tüketimine göre hesaplanıyor, şu anki ortlaman her zamankinden yüksek demek ki
Yok hacim araba 0 km den beri bende alistim artik ona. Yol bilgisayarinda sadece yakit ile alakali 2 kismi var. Birinde ortalama yakit tuketimi ve hiz digerinde anlik tuketim ve full range var.

Ben seviyorum ya. Ne efso yuruyor, ne sanzimani cok iyi. Konforu eh, multimedyasi eh.

Ama o ic mekan yok abi ya her gun acip acip bakiyorum icine. Muhtesem.
Sanziman iyi yanliz aisin yokmuydu ? Konforu eh tamam ama multimedya efsane. Test surusunde hayalet ekrana asik olmustum o gecisler o yerlestirmeler falan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...