Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Corolla yı diyorsun sandım :)
Anladım:) O yüzden açıklama yaptım. @Cenk abinin söylemine şöyle katılmıyorum. En eski downsize turbolar Vag'a ait onlar da genel itibariyle kullanıcı kitelsine bakarsan uzun ömürlü araba kullanmıyor.Yani turbo benzinli gider gitmez değil asıl meseleleri 100k fazlasına irite olanlardan kitlesi

Son düzenleme:
28279376_10156327962202269_3805398376775235484_n.jpg
Yeni 8 serisi mi bu hocam ?

Yılda 10 bin km yapan birisi 12 yılda ancak 120 bini devirir. Kaç kişi 12 yıl kullanıyor yeni nesil aracını ? Zaten yeni nesil araçları 12 yıl kullandığın zaman motora gelene kadar bir çok özelliği de yavaştan arıza vermeye başlıyor. Bir atmosferik gibi 200-300 binleri sorunsuz çıkartabileceğini bende düşünmüyorum ama dediğim gibi yapılan yıllık km ile doğru orantılı olarak 120 bin km'leri görmek için aracın yaşının oldukça geçmesi lazım. Turbo benzinli araçla da yılda 20-30 bin km'yi pek fazla kimse görmüyordur.
Biz. 6 yılda 235k km yaptık atmosferik benzinliyle. Onu sattık, şimdikiyle 8 yılda 193k km. Bu Fiesta şanslı yine, araba sayısı arttı da yükü hafifledi :D
Ekli dosyayı görüntüle 11696
Kafa dağıtmaya bire bir bir panpa olsa da turlasak ya
Sen işi biliyosun ha...
---
Bu akşam bir Kartepe drift yapayım dedim. Benim arabanın arkasını uzun süredir böyle getirememiştim. yaklaşık 130° ralli tarzı sert bir virajda 180° döndüm, direksiyon tam tur kontra verip toplamalı filan. Buraya kadar herşey güzeldi, ta ki belim kırt diyene kadar :/ Ulan bi iyileştiremedim şu fıtığı ya...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...